хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Перевернутий прапор та Національна катастрофа

 Координатор Громадянського руху "Спільна Справа" 

 Журналісти, співробітники міліції, езотерики та конспірологи постійно цікавляться, чому на наших заходах ми використовуємо перевернутий державний прапор.
Висловлюються різноманітні припущення.


Спеціалісти з Фен-Шуй тиснуть нам руку і радіють з того, що нарешті Вода(синій) не заливає Вогонь(жовтий).

Геральдисти схвально кивають головами, згадуючи жовтого лева на синьому щиті - герб Данила І, короля Руського.

Історики та комуністи підозрюють нас в протиставленні Української народної республіки нинішній олігархічній державі.

Анархо-синдикалісти та правоохоронці намагаються побачити в цьому прояв неповаги до держави в цілому.

Проте все значно простіше.

Відповідно до міжнародних традицій, перевернути державний прапор символізує велике національне лихо - катастрофу. Ця традиція була запозичена з флоту, де перевернутий прапор вивішувався тоді, коли судно тонуло, а команді була потрібна невідкладна допомога.

Крім того, згідно з військовими звичаями, перевернутий прапор означає повстання.

На жаль, наш спільний корабель сьогодні також стрімко йде на дно. І зупинити цю катастрофу може лише повстання.
16

Коментарі

Гість: keeper

12.05.11, 15:58

Повстання і ще раз повстання!

    22.05.11, 16:13

    Что-то я не въехал в суть статьи Сами такой флаг приняли при объявлении "незалежности" , так что теперь страдать !! Давайте другой придумывайте ...

      32.05.11, 17:21

      А патріоти ОУН-УПА теж перевертали синьо-жовтий прапор?

        42.05.11, 17:32Відповідь на 2 від fasat

        Что-то я не въехал в суть статьи Сами такой флаг приняли при объявлении "незалежности" , так что теперь страдать !! Давайте другой придумывайте ...Ну а Вам в якому отворі ця проблема свербить?????

        Забивайте в Google "І.В.Сталін" і буде Вам суцільне щастя!!!
        Читати не перечитати!!!

          52.05.11, 17:44Відповідь на 3 від блогер

          А патріоти ОУН-УПА теж перевертали синьо-жовтий прапор?Знайшли кого питати?
          Та знайдіть ветерана вдвічи старше і попитайте
          У Вас же комп на столі?

          Ну не буду ж я Вам телефон Левка Григоровича Лук'яненко чи ще когось розшукувати!!! У мене інший клопіт - знайти та замовити на 9-те травня пісню з репертуару Анатолія Мокренко,
          Пісня "Переправа", музика Ігоря Шамо, слова Дмитра Луценка.

          Всі хто це читає, допоможіть!!!! Замовте цю пісню на якомога більшій кількості радіопрограм!!!

            62.05.11, 21:58

            Дурня все це. Угорі небо / не вода /, внизу - пшениця. Мій нік - небо та пісок на Мамі / під Керчью /.
            Красивий наш прапор.

              73.05.11, 02:41


              Щось в цьому є !

                83.05.11, 10:40

                И причем тут сразу Сталин ? Это , типа о том : у кого что болит , тот о том и говорит ?

                  93.05.11, 23:07

                  Я звик до синьо-жовтого. А жовто-синій сприймаю як щось неприроднє.

                    106.05.11, 20:16

                    Згода, набридло спостерігати за діями злочинної влади, за знищенням України,її культури,її мови,її народу,її нації. Ніхто крім нас!!!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна