хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

"Ліки" для Сінгапуру

Колись була польська стаття, як "лікували" Сінгапур. А "лікування" було простим, лікували - снайперами, бо законно посадити в тюрму вдалося тільки кілька чоловік. Сінгапурські паразити жили в страху, бо їх відстрілювали сім'ями, не шкодуючи і дітей. Ну і зрозуміло, що все скидалося на внутрішні міжкланові розборки. Ось така проста, ефективна і дуже недорога метода, засновником якої на державному рівні був Едвард Гувер. 
8

Коментарі

16.04.11, 18:55

    Гість: kolobus

    26.04.11, 19:03

      36.04.11, 19:05

      Де ж узяти таку кількість снайперів та набоїв, - на один Донецьк потрібно ешалон біатлоністів направляти!?

      Може потопимо олігархів, як кутят?

        Гість: RealSam

        46.04.11, 19:15

        Цей рецепт в мене вже давно не викликає сумнівів... Причому потрібно не так вже й багато людей для цієї місії.... Причому чим менше їх буде, тим більша ймовірність, що все пройде як заплановано... Питання в тому, чи знайдуться справжні сучасні УКРАЇНСЬКІ офіцери....

          56.04.11, 19:41Відповідь на 4 від Гість: RealSam

          покупай винтовку и приступай )

            Гість: RealSam

            66.04.11, 19:43Відповідь на 5 від Q2

            тебе забув спитати...

              76.04.11, 19:49Відповідь на 6 від Гість: RealSam

              трус ) ты не заслуживаешь лучшей страны )

                Гість: RealSam

                86.04.11, 19:57Відповідь на 7 від Q2

                хлопчику, топай на свою "істарічєскую родіну" і не пудри мені мозок своєю лабудою.... ми вже тут якось і без таких радників, як ти розберемось...

                  96.04.11, 20:02Відповідь на 8 від Гість: RealSam

                  я на своей родине ) а тебе она ни к чему - всё равно ты её не хочешь защищать )

                    106.04.11, 20:06Відповідь на 3 від Східняк

                    Де ж узяти таку кількість снайперів та набоїв, - на один Донецьк потрібно ешалон біатлоністів направляти!?

                    Може потопимо олігархів, як кутят?
                    Завезем с Канады, Австралии и Аргентины. Там патриотов побольше, чем в данецком крае...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна