хочу сюди!
 

Наталия

49 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 35-55 років

ОУКЪ чи НЕУК :) ©

Винайшовши власну практику розумових розвідок та розмислів (це слово знає навіть Word, але не знає Opera :) я намагатимусь поділитись нею та її плодами у наступних замітках..
Готуючись виконувати якусь конче потрібну, але монотонну та одноманітну роботу з наперед означеним результатом, я спочатку продумую в деталях кожен її етап, щоб приступивши до фізичної дії, повністю відключити свідомість та розумовий жорсткий контроль над діями та рухами. Скажемо, коли виконуюсь якийсь будівельний ремонт. Звісно, таке можливе лише при наявності певних практичних професійних навичок.. Відключаючи розум, я дозволяю толові та рукам діяти на власний розсуд по заздалегідь визначеному мною планові. Розум включається під час роботи лише для коротких поштовхів: це як вмикають космічні двигуни на декілька секунд для коректування орбіти супутників. Ну, і звісно при несподіванках..
Чим зайнятий мій розум під час такої роботи тіла? Він перемикається на розв'язання якихось проблем, що не мають безпосереднього зв'язку з реальністю..  Буває, коли оглядаю вже виконану роботу, не віриться, що виконав її я і власними руками..
Розум бува залазить в такі нетрі, що витягнути з них потім бодай декілька речень упорядкованого тексту – марна справа. Не вистачає слів та вміння говорити/писати. Бо власне і думаю я тоді не словами, а мислеобразами. Слова використовую лише для зв'язки тих мислеобразів. 
Ба часто навіть не вдається відновити хід роздумів: кінцевий результат є, пам'ятаю, що мозок працював над його досягненням, а сам хід роздумів наче спалено..
Тут я розумію, як прийшлось попріти Ньютонові, щоб пояснити закон всесвітнього тяжіння, після того, як йому на голову впало яблуко. Напевне, саме падіння яблука прийшлось придумати для того, щоб приховати те, чим можливо Ньютон насправді займався в саду..
Ось тут пригадався один маленький доказ на користь української мови в суперечках про те, яка мова є більш РУСЬКОЮ – російська чи українська..
Є таке слово НЕУК, російською НЕУЧ (спробуйте, наберіть НЕУЧ у Word’і маленьким літерами при українській розкладці, і натисніть пробіл)..
З УЧ все здається все зрозумілішим: тоді НЕУЧ це той, хто не хоче учитись.
НАУКА, як синонім НАВЧАННЯ, російською УЧЁБА, відома не всім українцям. Причому, якщо НАВЧАННЯ від ВЧЕННЯ, то НАУКА від … УКА чи УК ?? І якщо НЕ – це заперечення, то НА, напевно ж наставляння, спрямування, спонукання.. У випадку НАУКА, наставляння до чого??
Ось тут беремо Вікіпедію і у російськомовній статті http://ru.wikipedia.org/wiki/У_(кириллица), яка не має точного еквіваленту українськомовної, дізнаємось, що була така історична кирилична буква «Оу». І якщо напряжемо сумління і прочитаємо про букву «Іжиця», яка була варіантом «Оу», побачимо, що у церковників і московської влади з тими буквами століттями діялась вакханалія.. З чого б це??..
Але повернемось до наших НЕУКів.. «В старо- и церковнославянской «Оу» азбуках носит название «Оукъ», что означает «наука, учение, научение». Виходить, НЕУК або НЕОУКЪ це той, хто заперечує науку..
Ну, хто довгий час заперечував науку, ми здається всі знаємо – це церковники..

Ось і виходить, що церква і влада навмисне знищувала і спотворювала МОВУ та АЗБУКУ, щоб приховати істинний зміст СЛОВА. Бо слов'яни володіли СЛОВОМ, і для цього їм не потрібна була ні церква, ні створені її апологетами штучні язики/мови та обрізані абетки..

І тут ще одна деталька – що ж таке ОУКЪ. Ця знищена буква, точніше її транскрипція містить істинну суть поняття наука..

КЪ – це твоє стремління до того, з чим по сутті ти є одним цілим.
О – об’єднання всієї сукупності і одне. ОДИН.
У – піднесення духом.
НАУКА полягає в навчанні тому, як об'єднати себе в одне, піднести духом і спрямувати до того, з чим є одним цілим. До Бога…
Релігія, заперечуючи НАУКУ в істинному її значенні – заперечує Бога по суті, що б не мололи язиками церковники. А сучасна наука, не знаючи навіть істинного значення своєї назви, ніколи нікого до Бога не приведе. 
До Бога Істинного веде лише об'єднання себе в одне ціле та піднесене устремління об'єднаного до Нього.

Істинна МОВА інваріантна, але від того, що ми вкладаємо в СЛОВА залежить ШЛЯХ кожного..

P.S. Прошу рускоязычных простить меня, что не писал ЯЗЫКОМ - писайте языками сами yazyk

P.P.S. Свідомі зрозуміють, що ця стаття породжує певні запитання і є ключовою :) 

19

Коментарі

Гість: lkjmn

11.11.10, 11:05

Вітаю! Ви - просвітлений! Так сказав-би буддистський патріарх.

    анонім

    21.11.10, 13:26

      анонім

      31.11.10, 13:32

      дуже дякую за інформацію, завдяки Вам знайшов ще один ключ до розшифрування назви "Україна" (в літописі "Оукраїна"

        Гість: Шу-Ра

        41.11.10, 14:39

        "Бо слов'яни володіли СЛОВОМ, і для цього їм не потрібна була ні церква, ні створені її апологетами штучні язики/мови та обрізані абетки.."

        Згоден, тільки зауважив би, що володіли навіть не словом, а образом.

          51.11.10, 15:50Відповідь на 4 від Гість: Шу-Ра

          і СЛОВОм і ОБРАЗом володіли

            61.11.10, 15:50Відповідь на 3 від анонім

            дуже дякую за інформацію, завдяки Вам знайшов ще один ключ до розшифрування назви "Україна" (в літописі "Оукраїна"ось про це і буде наступна моя стаття

              анонім

              71.11.10, 21:09Відповідь на 6 від LeoLine

              чекаю...

                81.11.10, 21:10

                Загляньте в словарь В.Даля, где вы найдёте русское слово "неук". Неуками называют, например, необъезденных жеребят. У Даля вы найдёте немало "суто украинских слов".

                  91.11.10, 21:11

                  ...необъезженных. Опечатка вышла, а я "вордом" ,видите, не пользуюсь.

                    102.11.10, 10:00

                    Цікава замітка для думаючих читачів.
                    Єдине, я не погоджуюсь стосовно антагонізму релігії і науки, бо то є взаємопоєднанні полюси: наука пізнає світ, що і є Богом.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна