хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Сашко Положинський - виберіть мене

Просто гарна пісня. Вирішив, що хто ще її не чув - варто було б послухати. Текст пісні (далі буде копі-паст, вибачайте вже ревнивці авторських текстів smile ): Вирішив власне життя привести до ладу - Буду балотуватися в президентську владу. А чом би й ні? Кожному дорога відкрита До, так би мовити, державного корита. Мої руки нічого не крали, тіло моє не сиділо, А якщо і сиділо, то яке кому діло? Назбираю грошей, куплю індульгенцію - І запишуся до еліти, богеми чи інтелігенції. Вивчу гарну промову, відрепетирую міміку, У власну риторику вплету критику та лірику. Говоритиму про народ, про владу, про Україну-неньку, Тим часом підберу собі костюмчик гарненький. Народу все одно – кандидати порожні чи повні, Важливо не те, що всередині, а те, що зовні. Очі мої – чисті й невинні, обличчя – просте, От тільки шкода, що коса не росте…

Громадяни України, користуйтесь моментом - Виберіть мене своїм Президентом! А щоб уберегтися від верховної зради, Дозвольте мені узурпувати владу…

Для початку знайду собі олігарха – Нехай профінансує майбутнього монарха. Найму консультантом якогось закордонного вар’ята І почну боротьбу за прихильність електорату. Бідним пообіцяю, що зроблю всіх багатими, Багатим поклянусь, що їх не чіпатиму. І під прапором помаранчево-червоно-біло-синім Відправлюся у тривале турне по країні. На Сході розповідатиму, що западенці – фашисти, Захід переконаю, що всі східняки – комуністи. А коли Схід та Захід зіштовхну лобами, Зганяю на поклон до бараку Обами. Зовнішня політика нескладна, по суті, Тому зганяю на поклон ще й до Мєдвєдєва і Путіна. Коротше, ні ідеї, ні ідеології, А бруд і брехню назву політтехнологіями…

Громадяни України, користуйтесь моментом - Виберіть мене своїм Президентом! А щоб уберегтися від верховної зради, Дозвольте мені узурпувати владу…

Передвиборчу кампанію проведу максимально серйозно За мене проголосують майже одноголосно! Служитиму народу вірою і правдою, А відповідальність ділитиму між Кабміном та Радою. Все накра… зароблене запишу на маму, А маму, про всяк випадок, відправлю в Панаму. Всю рідню забезпечу, всім друзям віддячу, Ну й собі зароблю – на пенсію і дачу…

Громадяни України, користуйтесь моментом - Виберіть мене своїм Президентом! А щоб уберегтися від верховної зради, Дозвольте мені узурпувати владу…

http://sashko.com.ua/2009/10/pryvit/

P.S. З наступаючим святом, Днем Незалежності України, усіх!

15

Коментарі

123.08.10, 22:21

да незалежиться тело тваё

    223.08.10, 22:25

    Положинський - молодець. Багато молоді вважають його зразком молодого патріота.

      323.08.10, 22:27Відповідь на 1 від пан РУСЛАН

      Це також важливо

        423.08.10, 22:28Відповідь на 2 від претендент

        Дійсно молодець. Талановита людина.

          523.08.10, 22:29Відповідь на 2 від претендент

          Положинський - молодець. Багато молоді вважають його зразком молодого патріота.положинский да а националисты - нет!

            623.08.10, 23:08

            положинський-націоналіст -- молодець)

            і Вас зі святом!
            (правда ще тре добряче попрацювати, щоб день незалежності святкувати в незалежній країні)

              723.08.10, 23:11Відповідь на 6 від Зося Квітнева

              Згоден з Вами, але це не повинно псувати нам Свята! Є День Незалежності, і ми його будемо святкувати. А працювати ще треба буде довго. І ми будемо працювати. З Божою допомогою - все в нас вийде!

                823.08.10, 23:19Відповідь на 7 від Андрій Guard

                плани на майбутнє псувати свята не можуть, свято псують оті кого висміює Сашко, зокрема в пісні "вм", через яких свято - не свято (а пуста дата)
                (вибачте якщо зіпсувала передсвятковий запал! гарно відсвяткувати )

                  923.08.10, 23:23Відповідь на 8 від Зося Квітнева

                  Та ні, не зіпсували. Я просто коректувати своє свято через "них" не збираюся.

                    1023.08.10, 23:26Відповідь на 9 від Андрій Guard

                    ну це правильно

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна