хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Дивізія "Галичина"

   http://ukranews.com/uploads/news/2010/04/30/364762665ab470073defb78f5e91cff1c6152f46.jpg
  Один українець має можливість взяти інтерв"ю у одного з колишніх солдат дивізії "Галичина", що зараз знаходиться на смертному одрі.

   Він звернувся за допомогою у формулюванні питань щодо дивізії, питань щодо її діяльності - тих питань які зараз хвилюють суспільство.

   Прошу друзі (і не тільки) задавати свої питання щодо дивизії, проти кого воювали, про її склад та таке інше.

   П.С. Людина знаходиться на смертному одрі, отож брехати не стане - відео щодо дивізії буде шокуючим і можливо навіть з брутальними фактами та історією подій.
27

Коментарі

Гість: Ник куплен

130.07.10, 19:41

Я экстрасенс, и имею возможность взять интервью у самих Гитлера и Сталина. Эти уж точно врать не станут, потому что находятся по ту сторону смертного одра. Задавайте ваши вопросы.

    230.07.10, 19:45

    Може комусь і буде цікаво про щось запитати. Мені особисто більш цікаво, коли нові дивізії організуються. Щоб захистити людей від потвор.

      Гість: Soloveitchik

      330.07.10, 19:51

      "СС Галичина"?

        430.07.10, 19:52Відповідь на 3 від Гість: Soloveitchik

          530.07.10, 19:58Відповідь на 1 від Гість: Ник куплен

          Я экстрасенс, и имею возможность взять интервью у самих Гитлера и Сталина. Эти уж точно врать не станут, потому что находятся по ту сторону смертного одра. Задавайте ваши вопросы.
          по чем помидоры в Пакистане?

          мне казалось Грузины дружественный Украинцам народ, теперь вот сомневаться стал...

            630.07.10, 20:01

            Пишатись тут нічим...

              Гість: Ник куплен

              730.07.10, 20:01Відповідь на 5 від Гаубица

              Я экстрасенс, и имею возможность взять интервью у самих Гитлера и Сталина. Эти уж точно врать не станут, потому что находятся по ту сторону смертного одра. Задавайте ваши вопросы.по чем помидоры в Пакистане?

              мне казалось Грузины дружественный Украинцам народ, теперь вот сомневаться стал...
              Сухум - столица Абхазии. Подзабыл? Напоминаю.

                830.07.10, 20:06Відповідь на 7 від Гість: Ник куплен

                Какой такой бабхазии?
                Есть Грузия, а бабхазия - всего-лишь навсего регион сепаратистов держащийся на москальских войсках.

                  930.07.10, 20:08Відповідь на 6 від Urban Boy

                  А от я наприклад не бачу жодної причини не пишатися цим, або сформулює по-іншому - ЧИМ радянські війська кращі за фашистські?

                  Та питання в тому, що є можливість задати питання.

                    1030.07.10, 20:15Відповідь на 7 від Гість: Ник куплен

                    а ты отличишь украинца и гуцула?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      6
                      попередня
                      наступна