Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Новини Арт-Вертепу

Увага, акція!

Громадська акція : «Вікові дерева твого краю».

У регіоні, що тепер зветься Дніпропетровщина, є великі унікальні лісові масиви в басейнах річок Самари і Орілі, гаї та переліски по Дніпровським берегам і понад малими річками. Ростуть десятки й сотні старих дерев, багатьом з них понад 300 років! Дерева-Мамаї, безмовні кобзарі Рідного Краю, котрі несуть історію з часів Запорізької Січі та Козацької держави.

Запрошуємо усіх небайдужих до збереження вікових дерев до спільної праці!

Підготуйте інформацію щодо відомого вам старого дерева та надішліть її на [email protected]. Результатом цієї роботи має стати складання каталогу найстаріших дерев Дніпропетровщини та взяття їх під охорону.
Арт-події

МА «Арт-Вертеп» представляє:
Дніпропетровськ:

* 18 червня, 19:00 – Дискусія на тему першого випуску часопису «Спільне» КРИМІНАЛІЗАЦІЯ СОЦІАЛЬНИХ ПРОБЛЕМ В УКРАЇНІ
* 27 червня – День молоді з Танком на Майдані Конго на фестивальну причалі!


Уже продаються квитки на фестивалі АртПоле (12-18 липня, Одеська обл., Куяльницький Лиман) та Соседний Мир (6-8 серпня, м. Щолкіно, Татарська бухта).

Нагадаємо, що в Дніпропетровську придбати квитки можна в Білокнижнику за адресою вул.. Червона Площа, 3, тел. (0562) 33-55-82.

Арт-Вертеп рекомендує:

Фестивалі:

Білгород-Дністровський:

* 26-28 червня – 5-ий Міжнародний фестиваль «У.Рок»

Львів:

* 2-4 липня – Другий міжнародний фестиваль мистецтв «Fort.Missia»

Одеса:

* 19-20 червня – Фестиваль німого кіно та сучасної музики «Німі ночі: Українське німе»
* 12-18 липня, Куяльницький Лиман – Фестиваль АртПоле 2010

14

Коментарі

117.06.10, 23:41

цікаво) Днєпр знаю) стадіон Метеор)

    217.06.10, 23:41

    Тані

      Гість: я Саник

      318.06.10, 16:11

        418.06.10, 16:12Відповідь на 3 від Гість: я Саник

          519.06.10, 01:42

          Дякую.
          Міжнародний фестиваль соломникарства «Сніп»
          01 СЕРПНЯ НД
          с.Купичів
          1–7 серпня 2010 року на Волині відбудеться Міжнародний фестиваль соломникарства «Сніп». Тема фестивалю: Солом’яні обрядові символи народів світу.