хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Повернення кримсько-татарської нації...

Сьогодні мені  до рук  потрапив  фільм Ернста Кудусова "Кримські татари".  Ми дійсно дуже  мало знаємо про кримських татар, а найчастіше просто знаходимось  під впливом  стереотипів, які нав"язані нам  з дитинства.

11

Коментарі

15.01.10, 14:12

Один мій хороший знайомий, кримський татарин, сказавпереклад з російської)
"Краще я буду спілкуватися з українцями і росіянами ніж з татарами"
От як трактувати такий вислів стосовно своєї нації?

    25.01.10, 14:16

    ну не знаю, в нас у місті татар багато, з деякими я спілкуюсь, вони дуже привітні

      36.01.10, 06:35

        46.01.10, 10:18Відповідь на 1 від _HEART_

        Вам этого не объяснят на блогах сообщества. Вы этого не узнаете просмотрев банальнейший пропагандистский фильм, о котором здесь речь.

          56.01.10, 12:19Відповідь на 4 від Азат Къырым

          ну хочаб трошки інформації, до того ж фільм цікавий

            66.01.10, 16:16Відповідь на 5 від Україночка_Я

            Завжди. Спочатку контракт, посвідчення, за переклади- мін.40 грн. за аркуш, а потім...

              76.01.10, 21:09Відповідь на 1 від _HEART_

              Щось мені це трохи нагадує...

                87.01.10, 13:43

                Смішно, якщо так подивитись то може простимо їм катування українського народу? Які стереотипи вони домагаються, щоб на державному рівні їх закріпили як корінне населення і потім вони проголосили свою незалежну державу під протекторатом Туреччини. Це у вас нові типи понять які вам нав'язують, а ви йдетесь. Тим паче при окупації німцями Криму татари тісно з ними співпрацювали тому їх сталін і депортував. Безглузда стаття!

                  97.01.10, 14:41Відповідь на 8 від Латышонок

                  вас послухати , то сталін - великий рятівник, і треба гнати буть кого з їх землі тілько за національною ознакою?

                    108.01.10, 07:53Відповідь на 7 від starina_leon

                    а точніше?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна