хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

Різдвяні повісті Чарлза Діккенса

Починаючи з 1843 року, видатний англійський письменник Чарлз Діккенс щороку  перед Різдвом публікував нову повість, присвячену цьому святу. Адже, за свідченнями сучасників, Різдво було найулюбленішими урочинами  письменника. В Англії навіть до сьогодні його ім’я асоціюють із Різдвом. Оповідають, що коли у 1870 році письменник помер, то маленька дочка одного крамаря запитала: «Містер Діккенс помер? Чи означає це, що помер і Санта Клаус?»

Довгий час Різдвяні повісті Діккенса українською мовою не видавались.

Але 2007 року в Тернопільському видавництві «Навчальна книга – Богдан» побачив світ томик уславлених повістей.


 

До книги увійшли такі твори  Чарльза Діккенса, як «Різдвяна пісня»,»Новорічні дзвони», «Цвіркун Домашнього вогнища»,Битва життя», Одержимий».

Переклав повісті Олександр Мокровольський.

 

7

Коментарі

Гість: мавуляЯ

114.12.09, 10:40

А де скачати його можна????
и бажанно на укр мові

    214.12.09, 10:45Відповідь на 1 від Гість: мавуляЯ

    А де скачати його можна????
    и бажанно на укр мові

    Де скачати в Інтернеті, не знаю. А от придбати можна у книгарнях або замовивши на сайті видавництва:
    http://www.bohdan-books.com/search/
    Книга поштою:
    http://www.bohdan-books.com/where_buy/

      Гість: мавуляЯ

      314.12.09, 10:47

      Дякую

        414.12.09, 10:53Відповідь на 3 від Гість: мавуляЯ

          514.12.09, 13:29

          Цікавить сам зміст творів... У кількох словах, якщо можна.

            614.12.09, 13:43Відповідь на 5 від N 47-ий

            та переказувати довго, просто Діккенс писав до кожного Різдва нове оповідання про дива, щоправда, дива були не надто чарівними, скоріше, побутово-прикладними, як-то, багатий скнара ставав щедрим і добрим, начебто обдурений чоловік - палко коханим своєю дружиною, а неподілене кохання оберталось на взаємне.
            Проте як завжди у творах англійця це все написано чудовою мовою, дотепно і вишукано

              715.12.09, 09:53

                815.12.09, 10:00Відповідь на 7 від Perovdupu