Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Знання наших прадідів про цілющі властивості води...

 Знання наших прадідів про цілющі властивості води на багато тисячоліть випередили останні наукові дослідження японських та російських вчених.

...Вода - за давньоукраїнськими віруваннями, найвеличніший дар неба Матері-Землі, бо вона оживлює її та робить плодючою. Вода також виступає як спосіб магічного очищення. Води, за первісними уявленнями, поділяються на чоловічі та жіночі. Чоловічі — це дощові й снігові, «небесні» води, а жіночі — «земні», води криниць, колодязів, джерел. Саме небесні води здатні запліднити землю, поєднавшись із земними водами. Як і вогонь, вода нетерпима до всякої нечистої сили: вогонь спалює, а вода змиває і топить напасті злих духів. Вода у предків була святою, вона обожнювалася. У народі кажуть: «Будь багатий, як земля, а здоровий, як вода!» Вода очищає людину від гріхів. Земна вода поєднана з небесною, а тому є символом морального і духовного очищення. Щоб викликати вологу з небес, їй приносили в дар найсвятіше творіння Матері-Землі — хліб...

Повністю - на сайті Namaste

 

А що  Ви знаєте про традиції шанування води в Україні?



12

Коментарі

111.12.09, 09:22

Дякую! Пішов дивитися...

    Гість: Тираъ

    211.12.09, 12:45

      322.05.10, 22:51

      я знаю, почему тянет человека с далеких земель на родину, потому, что структура воды на родине совпадает со структурой крови человека, родившегося здесь

      Хоч предки наші і не бачили тих кришталів води, які дослідив Емото та інші сучасні дослідники, в тому числі і цей факт- та, мабуть, вони це знали, бо відчуття були тоншими, як мені здається... Знали про живу й мертву воду, знали про те, що вода вбирає інформацію - тому й не можна було біля криниць лихословити...та й багато інших традицій та символіки щодо води надають надзвичайно цінну інформацію

        425.08.11, 00:33

        ВО-ДА - ВО стверджене..
        ВО-З-ДУХ - ВО сила духу..
        ВО-ГО-НЬ - ВО Господь мені (ны)..