хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Робота є робота!!!

Здавна українці шукали щастя за океаном. І вабив той заобрій їх пошуками роботи та добробуту, що не може дати їм їхня рідна земля. Вони шукали кращої долі в Америці, Аргентині, Австралії....

Сьогодні, до речі, робоча еміграція є частиною цивілізованого життя  багатьох мешканців нашої планети. Багато хто з українців також шукає роботу за кордоном. Часто це буває нелегальна еміграція.

 Натомість у світі є безліч  способів поїхати за кордон працювати легально.

 Нещодавно я дізналася, що емігрувати в Австралію, отримавши легальну робочу візу, можна цілком реально.

В Австралії зараз потрібні лікарі майже всіх провідних спеціалізацій, інженери гірники, авіатехніки, слюсарі-монтажники газопроводу, землеміри, майстри по укладанню плит тощо.

 

 

Цю інформацію я знайшла на сайті:

 

 http://visasvit.com.au/index.html

 

9

Коментарі

анонім

15.10.09, 12:12

реклама на наём гастрабайтеров

    25.10.09, 12:15Відповідь на 1 від анонім

    чому реклама, просто, думаю, буде цікаво нашим інженерам і лікарям дізнатися, що в світі їхні професії потрібні

      анонім

      35.10.09, 12:25Відповідь на 2 від TatianaR

      чому реклама, просто, думаю, буде цікаво нашим інженерам і лікарям дізнатися, що в світі їхні професії потрібнісогласен, наши рабы в цене

        45.10.09, 12:29Відповідь на 3 від анонім

        чому реклама, просто, думаю, буде цікаво нашим інженерам і лікарям дізнатися, що в світі їхні професії потрібнісогласен, наши рабы в ценедо речі, там же на тому сайті, я дочиталася, що німецькі раби також в ціні, бо їх у минулому році приїхало майже 900, а українців лише 400

          анонім

          55.10.09, 12:30Відповідь на 4 від TatianaR

          чому реклама, просто, думаю, буде цікаво нашим інженерам і лікарям дізнатися, що в світі їхні професії потрібнісогласен, наши рабы в ценедо речі, там же на тому сайті, я дочиталася, що німецькі раби також в ціні, бо їх у минулому році приїхало майже 900, а українців лише 400 так это рабовладельческая страна!

            65.10.09, 12:34Відповідь на 5 від анонім



            чому реклама, просто, думаю, буде цікаво нашим інженерам і лікарям дізнатися, що в світі їхні професії потрібнісогласен, наши рабы в цене
            до речі, там же на тому сайті, я дочиталася, що німецькі раби також в ціні, бо їх у минулому році приїхало майже 900, а українців лише 400
            так это рабовладельческая страна!
            ха-ха думаю, що дається взнаки відірваність від інших континентів
            словом, край світу

              76.10.09, 10:51

              Там один мій знайомий сидить.

                86.10.09, 10:53Відповідь на 7 від Nech sa paci

                Там один мій знайомий сидить.в смислі? працює? чи таки сидить?

                  96.10.09, 11:29Відповідь на 8 від TatianaR

                  Знаходиться. Мабуть, і працювати доводиться.

                    106.10.09, 11:37Відповідь на 9 від Nech sa paci

                    Знаходиться. Мабуть, і працювати доводиться.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна