Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Анастасия

41 рік, риби, познайомиться з хлопцем у віці 42-48 років

Українська мова у Росії (сочинські замітки, замітка 1)

Як я і обіцяв у своєму анонсовому пості, я розпочинаю серію заміток, які будуть написані на підставі моїх спостережень, зроблених під час мого тижневого відпочинку у Сочі.

Українці, які відпочивали у Сочі (котрих я бачив у дворі, де жив, та на пляжу) між собою розмовляли переважно українською мовою. Почути це для мене там було великою несподіванкою. При цьому робили вони це неприховуючи від росіян.

Звісно, росіяни по різному реагували, почувши біля себе українську мову: хто – мовчав, хто – дивився косо, а хто – й казав, що наприїхало туди до них багато українців, відпочивають на ЇХНЬОМУ морі, от якби жили в одній державі, то все було б без проблем.

Ми чули ці розмови і продовжували розмовляти рідною мовою. Хай дякують, що ми до них звертаємося ЇХНЬОЮ мовою у ЇХНІХ магазинах, несучи туди НАШІ заробітки.

З мого майданівського блоґу.
15

Коментарі

130.07.09, 11:06

    230.07.09, 11:11

    А че понесло к финам?

      330.07.09, 11:14Відповідь на 2 від Vlad_UA

      Жодного разу там ще не був

        Гість: RebeL YeLL

        430.07.09, 11:17

        Никто не говорит о том, что в России все люди адекватны. Дико косились - с непривычки. По сути в русским насрать на каком языке ты говоришь, хоть на языке зулусов. Вся агрессия между странами нагнетается такими долбаебами-националистами на Украине и такими же в России

          Гість: RebeL YeLL

          530.07.09, 11:19Відповідь на 2 від Vlad_UA

          А че понесло к финам?они лучше в России в море ссать будут, чем на батькивщине

            630.07.09, 11:21Відповідь на 5 від Гість: RebeL YeLL

            О!
            Идея!
            Едем ссать в Россию! Как ты думаешь, многие захотят купить такой тур?

              Гість: RebeL YeLL

              730.07.09, 11:22Відповідь на 6 від Vlad_UA

              О!
              Идея!
              Едем ссать в Россию! Как ты думаешь, многие захотят купить такой тур?
              Ну я в Россию ссать и поеду

                Гість: братЧортомлик

                830.07.09, 11:22

                я розумію тарасе, що то наші історичні землі, але який у тому гармидері відпочинок

                  930.07.09, 11:23Відповідь на 4 від Гість: RebeL YeLL

                  НЕЕЕЕЕеееееет!
                  Нагнетается все тем, что московиты стырили когда-то у нас и имя, и историю.
                  Теперь их желание дружить - желание оставить стыренное за собой!

                    1030.07.09, 11:23Відповідь на 7 від Гість: RebeL YeLL

                    Не ссытся в Узбекистане?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      8
                      попередня
                      наступна