Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Вони захищали свою Батьківщину!

Перечитав чимало книжок та різних матеріалів про війни і все інше, але ось донька подарувала минулого року цю книжку і я нарешті отримав справді якісне дослідження без зайвих фантазій на користь кого автору захочеться. Навіть навпаки, прискіпливість надмірна, бо немає документального опису героїзму і вже є сумнів, а що півсотні німців були свідками героїзму українця - то не доказ для автора. І це добре. Значить все дійсно правда. Для мене в історичному дослідженні головним є правда факту і тільки факту. Судіть зі світлин самі чи я правий, що уподобав цю книгу.


3

Коментарі

19.05.20, 17:07

Розмовляла зі старшими людьми, які брали участь у тих давніх подіях. слухала і плакала. Навіть і запитувати не могла як слід через сльози.

    29.05.20, 20:48

    Там скоріше "Нахтігаль" міг зашкваритися.

      310.05.20, 11:33Відповідь на 2 від Nech sa paci

      Там скоріше "Нахтігаль" міг зашкваритися.
      Хто де скоріше?

        410.05.20, 11:37Відповідь на 2 від Nech sa paci

        "Нахтігаль" і "Роланд" не мали жодного стосунку до есесів, а хтось поокремо після розформування 1943-го могли податись до дивізії

          510.05.20, 11:40Відповідь на 3 від Богдан Бо

          Хто де скоріше?
          У Білорусі.

            610.05.20, 11:41Відповідь на 1 від GalinaKiev

            Розмовляла зі старшими людьми, які брали участь у тих давніх подіях. слухала і плакала. Навіть і запитувати не могла як слід через сльози.
            Коли правду оповідають бувалі в бою люди - того спокійно не можливо сприймати.

              710.05.20, 11:47Відповідь на 5 від Nech sa paci

              Хто де скоріше?У Білорусі.
              Були як поліція, але не виправдали довір'я у німців, тому були розформовані і фактично інтерновані.

                810.05.20, 11:49Відповідь на 5 від Nech sa paci

                Є гарний докфільм "Собор на крові" де гарно все розкрито про "ігри" різних сил щодо війни і світу.

                  910.05.20, 13:24Відповідь на 7 від Богдан Бо

                  Дехто стверджує, що Нахтігаль брав участь у "відплатних акціях", знищуючи села. Я для себе це питання не закрив.

                    1010.05.20, 13:57Відповідь на 9 від Nech sa paci

                    Дехто стверджує, що Нахтігаль брав участь у "відплатних акціях", знищуючи села. Я для себе це питання не закрив.1. Кому платили?
                    2. За що платили?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна