хочу сюди!
 

Людмила

39 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 35-43 років

Записи анархіста 21 ст. від 31.07.19 р. Ігнор: не все Зе в же

31 липня 2019 р.  (7527)
Записи анархіста 21 ст. від 31.07.19 р. 
Ігнор: не  все Зе в же

Моя заява про «ігнор» і все Зе в же!



Частина 2. Не  все Зе в же

Останнім часом я починаю спостерігати як затяті «порохоботи» наполегливо трансформуються у «зеленськофобів», якось забуваючи про дивний феномен, що так званий «чорний піар» набагато дієвіший за просто піар, а тому я маю тут дві думки: а) що то нерозумні чесні «порохоботи» піарять Зе не розуміючи того, що будь-яка (!) згадка про Зе і його Ко в Інтернеті дає загально-статистичне «Ого Зе!»; б) що то є відпочатку фальшиві «порохоботи». Для мене завжди смішним було і є, коли два типу вони «порохоботи» обговорюють як же вони зневажають Зеленського і все його оточення. А що то кому дає? Прихильники Зеленського того не чують і не читають, бо просто не хочуть, а всім іншим то взагалі десь глибоко і делеко. Тому я вважаю, що поширювати потрібно не дурні балачки, плітки та образи, а документи і докази, які засвідчують неправомірні дії вже діючої влади на чолі з Президентом України Володимиром Зеленським. Зокрема, я б з величезним зацікавленням хотів би побачити і поширити кошторис навчання, проживання, харчування та розваг в Трускавці майбутніх народних депутатів від партії «Слуга народу» минулого тижня, а ще дуже б хотілося дізнатися джерело фінансування цього законного (?!) підкупу голосів виборців… Перепрошую: підкупу наслідків голосів виборців. Непогано починають служити «Слуги народу» своїм особистим потребам.
Ні, я зовсім не заздрю і не злощусь на оте Зе-кодло. Та ви що! Навпаки, я бажаю як найбільшого успіху новоявленій владі і панам депутатам зі «Слуги народу» щодо розбудови Української Держави та добробуту її громадян, як вже зачекалися того триклятого «покращання добробуту». Власне саме тому я і заявляю, що не бажаю апріорі відсилати все від Зе до же. Можливо, що буде щось хороше від того, хоча моя думка навіть дещо фаталістична: щоби не робив Зеленський і його «Слуга народу» –  всеодно все буде йти тільки на користь нам всім та України. Якщо буде щось хороше – значить молодці і вони, і їх виборці. Ну а як буде погано, тоді ясно буде, які вони козли конкретні, як і їх виборці може не захочуть більше козлів обирати і переобирати. А захочуть – значить це навічно члени партії «Слуги рабів» і на то нема ради.
(Щоденні записи анархіста 21 ст. по Р. Х. Богдана Гордасевича про його життя-буття в Україні)

2

Коментарі