Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Ксения

41 рік, овен, познайомиться з хлопцем у віці 37-54 років

Депутати-брехуни

Як змінилися доходи депутатів, які борються проти олігархів
 13 листопада 2018, 17:30
Читать на русском

Народні депутати, які володіють мільйонними статками, землею, автомобілями, квартирами та будинками, обіцяють боротися проти олігархів. Ось такі реалії України. Після завершення Революції Гідності минуло вже чотири роки, народні обранці освоїлися у владі, але олігархів у країні менше не стало. Зате в деяких борців проти них зросли доходи та грошові активи.

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко обіцяв у передвиборчій програмі (відзначимо, що обіцянка партійна й належить усім членам фракції) влаштувати олігархам «солодке життя» й запровадити для них кризовий податок, який наповнив би державний бюджет і зупинив інфляцію. Жодного законопроекту, щоб запровадити податок, ані Ляшко, ані його колеги до Ради не вносили, тому обіцянка провалена. Сам «радикал» при цьому почувається добре: порівняно з 2014 роком його доходи минулого року зросли на 19,4 млн грн (1 млн проти 20,4 млн). Сума грошових активів Ляшко також зросла на 18,2 млн грн.

Ігор ГузьНародний депутат України
Гузь сприятиме поверненню у державну власність підприємств та активів, які привласнили олігархиСказано 23 вересня 2014 р.Статус обіцянки:У ПРОЦЕСІ

Готівкових коштів у його родини, щоправда, стало менше на 9,5 млн грн, а доходи сім'ї впали на 5,3 млн. Також у Ляшка стало більше землі у власності, але менше нерухомості.

«Свободівці» Юрій Левченко, Олег Осуховський, Михайло Головко, Олександр Марченко та Андрій Іллєнко перед виборами пообіцяли забезпечити покриття військових витрат за рахунок оподаткування надприбутків олігархів. У 2014 році «Свобода» ініціювала законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо справляння військового збору)», який зобов'язує олігархів платити військовий збір, але документ усе ще перебуває в комітеті. Тим часом для всіх українців до завершення реформи Збройних сил запроваджений військовий збір. Тож обіцянку депутати не виконали.

Проте доходи всіх п'яти нардепів минулого року порівняно з 2014-м зросли. У Левченка – майже на 192 тис. грн, у Осуховського – на 616 тис., у Головка – на 75 тис., у Марченка – на 165 тис., у Іллєнка – на 81 тис.

Сергій Шахов із «Волі народу» влітку цього року дав обіцянку підготувати законопроект про запровадження податку на розкіш для багатіїв. Обіцянка поки в процесі, законопроекту ще немає. При цьому в депутата грошей стало менше: в 2015 році його дохід склав 985,7 тис. грн, а минулого року 247,2 тис. грн (на 738,5 тис. менше). Він, як і раніше, користується однією машиною, землі в нього немає.

Податок на розкіш уже хотів запровадити Тарас Пастух. Ця обіцянка була зафіксована в його передвиборчій програмі, але він її провалив, не зареєструвавши відповідний законопроект. При цьому доходи парламентаря впала на 1,8 млн грн, грошових активів у нього також стало менше, зате збільшилася площа нерухомості, а в його родини стало значно більше землі у власності.

Детальніше – на інфографіці.

4

Коментарі

114.11.18, 09:18

Дивно, що Ви, як патріот і націоналіст, вчепилися депутатів-свободівців... Якби таких, як тих 6 депутатів-свободівців було в Верховній Раді України хоча б 360 чол. (78 % від складу), бо було б все добре в Україні! Чи Ви за РадиКалів, ЖОПу (за Жиддя жОпоплатформи), Солідарний блок ПОПи, ліберастичну СамоНеміч і брехливу Юльку?

  214.11.18, 09:37

  ***народні обранці освоїлися у владі, але олігархів у країні менше не стало. Зате в деяких борців проти них зросли доходи та грошові активи***
  Доооовго ж ДОХОДИЛО до народу, ЯКИХ САМЕ "обранців" вибрав СОБІ цей народ, щоб ним кєрували!!!
  Щоб розвіяти ІЛЛЮЗІЇ про ВИНЯТКОВОСТІ людей "Біблійного Племені" в якості КЕРІВНИКІВ – пропоную подивитися коротенький (1мін.20сек) ролик, з серіалу "Семь жизней батьки Махно" = http://video.i.ua/user/295100/51651/434934/
  Цитата:
  Бедная-бедная "ЧеКа" – они думают, что НАШИ – САМЫЕ УМНЫЕ
  Они не знают, что КАЖДЫЙ ВТОРОЙ из наших = ДУРАК...
  Мы-то, старые люди – ЗНАЕМ...– но кто нас об этом спрашивает?!

   315.11.18, 22:25Відповідь на 1 від ЧарКес

   Щось коли ВО "Свобода" була в коаліції при владі у ВРУ, то УПА героями не визнали, а без них - визнали. І це тільки маленький приклад їх псевдопатріотизму. Я ж не з далеку, а з середини знаю цю наволоч. Хоча гарні люди є скрізь, вони саме і загинули на Євромайдані 20 лютого. Я шокований вашою слабенькою поінформованістю щодо того, хто є хто. Садовий давно явно працює на ФСБ в якості агента впливу, а Тягни-бок все тягне не у той бік.

    415.11.18, 22:48


    Нажаль все саме так і нема та те ради

     516.11.18, 09:08Відповідь на 3 від Богдан Бо

     Ну, то Ви ще щось й про Руслана Кошулинського збрешіть...

      619.11.18, 16:25Відповідь на 5 від ЧарКес

      Як не вміли читати - так і не навчились.

       719.11.18, 16:34Відповідь на 4 від Леонід

       Хоч ви мене розумієте, бо пан Черкес начебто в українській час в Терпільській СБУ працював, а змісту від спілкування - жодного.

        819.11.18, 17:44Відповідь на 7 від Богдан Бо

        Не мели дурного і не ганьби пам'ять матері своєї Галини Гордасевич...Я так розумію, що ти голосуватимеш за Бойка з ЖОПи (За ЖиДДя - жОпоплатформа), чи за Юльку-московську зозульку або РадиКала шЛяшка...Або за львівського толераста СадоНемочі? А може за жидівського "фронтовика" Яйценюка? Чи може якого комуняку шукатимеш у Львові? Бо прахом піде вся справа Незалежності України коли не проголосуємо за Руслана Кошулинського і ВО "Свобода"!

         930.11.18, 13:25Відповідь на 1 від ЧарКес

         так бей своїх щоб чужі боялися

          101.12.18, 18:52Відповідь на 8 від ЧарКес

          "...бо пан Черкес начебто в українській час в Терпільській СБУ працював, а змісту від спілкування - жодного."

           Сторінки:
           1
           2
           попередня
           наступна