хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

Таки да!

Світлина від Irina Demarina.
4

Коментарі

Гість: Сети

17.09.18, 22:25

    28.09.18, 08:46

    А що це ЛИСА Морда Лиця шкіриться НА ВСІХ фото?

      Гість: Сети

      38.09.18, 11:35Відповідь на 2 від Богдан Ляшко

      А що це ЛИСА Морда Лиця шкіриться НА ВСІХ фото?радіє, що знайшов гарних клієнтів до пекла

        48.09.18, 12:07Відповідь на 3 від Гість: Сети

        А що це ЛИСА Морда Лиця шкіриться НА ВСІХ фото?радіє, що знайшов гарних клієнтів до пеклаТа я це розумыю...- але ХТО ВОНО ТАКЕ?

          Гість: Сети

          58.09.18, 14:12Відповідь на 4 від Богдан Ляшко

          А що це ЛИСА Морда Лиця шкіриться НА ВСІХ фото?радіє, що знайшов гарних клієнтів до пеклаТа я це розумыю...- але ХТО ВОНО ТАКЕ?то менеджер по персоналу з пекла, проводить відбір кандитатур

            68.09.18, 19:10Відповідь на 5 від Гість: Сети

            А що це ЛИСА Морда Лиця шкіриться НА ВСІХ фото?радіє, що знайшов гарних клієнтів до пеклаТа я це розумыю...- але ХТО ВОНО ТАКЕ?то менеджер по персоналу з пекла, проводить відбір кандитатурСкажи йому, щоб підібрав Петю з Гнойсманом і Логопедом!
            Пересічні українці будуть йому щиро вдячні!!!

              Гість: Сети

              78.09.18, 19:33Відповідь на 6 від Богдан Ляшко

              А що це ЛИСА Морда Лиця шкіриться НА ВСІХ фото?радіє, що знайшов гарних клієнтів до пеклаТа я це розумыю...- але ХТО ВОНО ТАКЕ?то менеджер по персоналу з пекла, проводить відбір кандитатурСкажи йому, щоб підібрав Петю з Гнойсманом і Логопедом!
              Пересічні українці будуть йому щиро вдячні!!!
              ПЕРЕДАМ

                88.09.18, 19:47Відповідь на 7 від Гість: Сети

                А що це ЛИСА Морда Лиця шкіриться НА ВСІХ фото?радіє, що знайшов гарних клієнтів до пеклаТа я це розумыю...- але ХТО ВОНО ТАКЕ?то менеджер по персоналу з пекла, проводить відбір кандитатурСкажи йому, щоб підібрав Петю з Гнойсманом і Логопедом!
                Пересічні українці будуть йому щиро вдячні!!!
                ПЕРЕДАМ
                Отож... А то всякою ШУШЕРОЮ займається...- а Крупна Рибка без страху плаває...

                  Гість: Сети

                  98.09.18, 20:21Відповідь на 8 від Богдан Ляшко

                  А що це ЛИСА Морда Лиця шкіриться НА ВСІХ фото?радіє, що знайшов гарних клієнтів до пеклаТа я це розумыю...- але ХТО ВОНО ТАКЕ?то менеджер по персоналу з пекла, проводить відбір кандитатурСкажи йому, щоб підібрав Петю з Гнойсманом і Логопедом!
                  Пересічні українці будуть йому щиро вдячні!!!
                  ПЕРЕДАМ
                  Отож... А то всякою ШУШЕРОЮ займається...- а Крупна Рибка без страху плаває...
                  бОГ все бачить

                    108.09.18, 22:03Відповідь на 9 від Гість: Сети

                    А то всякою ШУШЕРОЮ займається...- а Крупна Рибка без страху плаває...бОГ все бачитьБог може й БАЧИТЬ...- але НІЧОГО НЕ РОБИТЬ!
                    В комменті у одного "богопослушного" я сказав приблизно те ж.., і додав, що Він обіцяв ВСІМ віруючим, що БЕЗ Його відома ЖОДНА ВОЛОСИНКА НЕ ВПАДЕ з голови християнина...
                    *** Але тут ПАДАЮТЬ волосинки.., та ще й разом З ГОЛОВАМИ...-
                    і нема у відповідь ніяких Божих Покарань.., ну хіба що отака ШУШЕРА сама себе знищує...

                    А він мені відповідає = то все від НЕвіри, або СЛАБКОЇ ВІРИ...
                    Ага... і ВСІ його "Пророцтва", починаючи з 2012 і донині НЕ відбуваються саме то цій причині...= слабка віра...
                    Я кажу, а може НЕ ТОМУ богу молимось?
                    Щоб **жидо-б-г** притримав СВОЇХ - і дав одержати Перемогу НАШИМ