хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Томосу для України - бути!

Вселенський патріархат призначив своїх екзархів в Києві
Фото: Вселенський патріарх Варфоломій (patriarchate.org)
Фото: Вселенський патріарх Варфоломій (patriarchate.org)

Вселенський патріархат призначив екзархів в рамках підготовки до надання автокефалії УПЦ

Вселенський патріархат в рамках підготовки до надання автокефалії Православній церкві в Україні призначив своїх екзархів в Києві. Про це повідомив прес-секретар УПЦ КП Євстратій Зоря посилаючись на офіційне повідомлення від генерального секретаря святого і священного синоду повідомив в Facebook.

"В рамках підготовки до надання автокефалії Православній Церкві в Україні Вселенський Патріархат призначив як своїх Екзархів у Києві Його Преосвященство Архиєпископа Даниїла Памфілійського зі Сполучених Штатів та Його Преосвященство Єпископа Іларіона Едмонтонського з Канади, які обидва служать українським православним вірним у своїх відповідних країнах у Вселенському Патріархаті", - повідомив він.

Нагадаємо, напередодні в Стамбулі розпочався Собор Константинопольської церкви, де церковні чиновники розглядали питання про автокефалію для УкраїниВселенський патріархат Константинополя прийняв рішення про те, що має право одноосібно надавати томос про автокефалію.

Раніше Вселенський патріарх Варфоломій на зустрічі в Стамбулі повідомив предстоятелю Російської православної церкви Патріарху Кирилу, що збирається надати Україні автокефалію.

Клімкін заявив, що Україна обов'язково здобуде Томос про автокефалію

5

Коментарі

18.09.18, 03:33

Чекаєм з нетерпінням!

    28.09.18, 10:22

    Узагалі-то втручання держави в церковні справи згідно з нашою Конституцією є незаконним. Але всі клали на Конституцію по кілька разів на тиждень...

    Томос у вакуумі — річ хороша. Як то воно буде в реальних умовах — побачимо.

      38.09.18, 16:04Відповідь на 2 від Nech sa paci

      Ви постійно плутаєте Божий Дар з яєчнею.
      Держава не втручається в справи церкви - озгачає невтручання у призначення ієрархів та священників, але в технічному плані держава контролює церкву.
      А Коституцію ви взгагалі паскудите за власною ідеєю обсирати все і вся.

        48.09.18, 18:33Відповідь на 3 від Богдан Бо

        Конституцію з гівном мішаю не я, а ті, хто її не виконує або незаконно міняє туди-сюди через шкурні інтереси.

        Контроль у технічному плані — це контроль, чи не є церква шкідливою для здоров'я сектою, і по суті все.

        Президент і Верховна Рада фактично просять чи вимагають створення по суті нової церкви чи об'єднання наявних. Це не контроль.

        Я написав, що теоретично Томос і автокефалія — це добре. Інша справа — що методи аналогічні російським.