хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Це усе про нього!!!

Байден: Я відчайдушно схвильований регресом у боротьбі з корупцією в Україні 
Сьогодні 12:49 739 4коментувати

Джо Байден

Джо Байден

Колишній віце-президент США Джо Байден відчайдушно схвильований регресом у боротьбі з корупцією в Україні.

Виступаючи у Раді з міжнародних відносин США Байден відзначив, що корупція залишається найбільшою проблемою України.

"Я відчайдушно схвильований регресом у боротьбі з корупцією у Києві", - цитує Байдена Голос Америки.

Виходячи з цього, він порекомендував посадовцям адміністрації Дональда Трампа уважно фіксувати що говорять і що недоговорюють українці, а також перевіряти як виконують вони свої обіцянки.

Він проілюстрував свої слова епізодом зі звільненням колишнього генерального прокурора України.

Зокрема, він отримав від президента Петра Порошенка і тодішнього прем'єра Арсенія Яценюка обіцянку вжити заходів щодо генерального прокурора, якої згодом не дотримались.

"Я пішов на прес-конференцію і сказав: ми вам не даємо мільярда доларів. Вони мені кажуть: ви не маєте таких повноважень, ви - не президент, президент говорив, що дасть. Я такий: телефонуйте йому. Я сказав, що ви не отримаєте мільярд доларів. Я сказав: я їду через шість годин, якщо ваш генпрокурор не буде звільнений доти, ви не отримуєте грошей. І цей су*ий син був звільнений. І на його місце поставили того, кому в той час довіряли", - зазначив Байден.

0

Коментарі

124.01.18, 16:59

Я теж тим регресом схвильована

    224.01.18, 18:36Відповідь на 1 від GalinaKiev

    Мовчання ягнят породжує монстрів, нехай вони навіть будуь шоколадними!!!