хочу сюди!
 

Татьяна

57 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Листування між Тарасом Токарем і адмінами I.UA

Питання

оновлений 20.01.09 08:18 [закрити ], розділ: Інші питання
Я зареєстрований користувач. Я не можу користуватися жодним вашим сервісом. Чому мені закритий доступ до мого блогу, скриньки і т. і.?
[email protected]
Додати коментар
Обговорення

Admin
1

19.01.09 12:16
Вы получили от нас уведомление о том, что должны самостоятельно удалить двух своих клонов. Одного вы удалили, второго оставили, при этом вы ничего нам не написали на этот счет, и видимо решили, что на этом проблема исчерпана. Но, мы не считаем, что проблема закрыта, поэтому, заблокировали ваш аккаун и ждем от вас объяснений.

Відповісти | з цитатою | видалити

Тарас Токар
2

20.01.09 08:18

Відповідь на [1] від Admin

Моє пояснення

20.01.09

Я дійсно отримував від вас повідомлення про закриття двох [нібито моїх] клонів. Хочу сказати, що вашого листа я отримав і прочитав ввечері, а відповідь на нього я хотів дати наступного ранку, так як мусив залишити мережу Інтернет. Наступного ранку, коли я відкрив ваш сайт, то я вже не зміг зайти на свою скриньку, щоб дати вам відповідь – вхід до неї вже був заблокований.

Щодо вашої вимоги закрити двох моїх клонів скажу наступне. IP-адресою, яку ви бачите коли я входжу до вашого сайту, користується не один Тарас Токар, а ряд людей. На ту IP-адресу задіяно 6 (шість) комп’ютерів, які всі через внутрішню мережу мають єдиний вихід в Інтернет. Не буде секретом ні для вас, ні для мене, що з нашої адреси зареєстровано не три профілі, а трохи більше. Але це не означає, що всі вони належать мені. Я це можу довести, навіть, наявністю фотографій у фотоальбомах. Свої профілі на вашому сайті мають мої колеги і друзі, як жіночої, так і чоловічої статі. Дивно, адже ВИ ЗАБЛОКУВАЛИ НЕ ВСІ АККАУНТИ З НАШОЇ IP-АДРЕСИ, а тільки два – які є самими рейтинговими у співтоваристві «Ми любимо тебе, Україно!» і які є модераторами цього співтовариства. А це вже про щось говорить…

Щодо закриття якогось профілю. Я не закривав свого профілю, якого ви мені приписуєте. Можливо, це хтось зробив з моїх друзів чи колег. Але не я. «Стукати» на них я не збираюся. ))

І останнє. Я маю один аккаунт-клон, бо маю на це дозвіл згідно з абзацем 7 пункту 3.7 «Пользовательского соглашения».

Враховуючи вищевикладене, пропоную вам розблокувати аккаунти «Тарас Токар» і «SecurityUA».

Тарас Токар.
[email protected]

Джерела:
http://help.i.ua/question/4036/
http://help.i.ua/question/4036/?c=1825760509
http://tarastokar.uaforums.net/www-i-ua-vt65.html
16

Коментарі

120.01.09, 08:36

Цю замітку можуть коментувати тільки учасники співтовариства. Враховуючи тимчасову недовіру до сайту, Тарас Токар продублював листування з адміністрацією сайту www.i.ua на своєму форумі, щоб текст цього листування не був зіпсованим.

    220.01.09, 09:12

    Справді, дивне ставлення адміністрації ua до постаті Тараса Токара.
    Й причина відключення профілю якась фантастична.
    Скажу відверто, з мого комп’ютера також виходить ряд людей в мережу,і навіть не на ua, бо під’єднані до Інтернету не всі комп’ютери видавництва. Це ще нічого не означає.
    Якщо вже адміністрація бореться з клонами, то нехай повидаляє клони інших користувачів.
    Гадаю причина в чомусь іншому.

      320.01.09, 10:30Відповідь на 2 від TatianaR

      він сказав правду, яку адміни сайту не зможуть спростувати

        420.01.09, 10:32Відповідь на 3 від блогер

        він сказав правду, яку адміни сайту не зможуть спростуватиВи ж бачили їхні коменти

          520.01.09, 10:44Відповідь на 4 від TatianaR

          які саме?

            620.01.09, 13:07

            Бож, як бісяться 3 4пришестя що відстояли побратима.

              анонім

              720.01.09, 20:05

              Досить дивна поведінка адмінів сайту, за нібито клонів блокувати аккаунт, як на мене просто знайшли привід, щоб якось понизити рейтинг товариства та його засновника...