хочу сюди!
 

светлана

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Обережно, новий вірус

Вірусна програма, відома як Conficker, Downadup або Kido, з'явилася в жовтні 2008 року і заразила уже близько 3,5 млн. комп'ютерів. Загроза знищення залишається високою, незважаючи на зусилля Microsoft.

Експерти попереджають, що число заражених комп'ютерів може багаторазово зрости, і закликають скористатися останніми антивірусними програмами та заплаткою Microsoft MS08-067.

Фахівці Microsoft стверджують, що вірус проникає в систему через файл Windows services.exe, стаючи частиною його коду.

Опинившись в системі, вірус присвоює собі розширення *. DLL і назву, що складається з 5-8 букв, наприклад, piftoc.dll.

Потім активізований вірус створює сервер HTTP, перевантажує всю систему, що робить дуже складним її подальше відновлення, і починає завантажувати файли з хакерських сайтів.

Більш того, експерти з компанії F-Secure, що спеціалізується на комп'ютерних антивірусах, впевнені, що можливості вірусу поширюються набагато далі.

F-Secure: Програма використовує такий складний алгоритм, що в змозі створювати сотні різних доменних імен в день

На їхню думку, програма використовує такий складний алгоритм, що в змозі створювати сотні різних доменних імен в день.

Фахівці поки не знайшли ефективного методу боротьби з цим явищем, проте, завдяки останнім розробкам, можуть встановити кількість заражених комп'ютерів.

"На даний момент ми бачимо, що зареєстровані нами вірусні домени сидять в програмах сотень тисяч комп'ютерів, - говорить експерт з F-Secure Тоні Ковунен. - Ми їх бачимо, але видалити не можемо".

Найбільше число користувачів, що зазнали поширення вірусу, зареєстровано в Китаї, Бразилії, Росії та Індії.

За матеріалами BBC, Korespondent.net
21

Коментарі

119.01.09, 12:00

пішла міняти антивірус.....

    анонім

    219.01.09, 12:08

    "Ми їх бачимо, але видалити не можемо" ... - а ми їх бачимо???

      319.01.09, 12:11

      Я вже думав в співтовариства зявились нові вороги.
      Як справи по тарасу. Я написав через зворотній звязок, але відповіді ще нема.

        анонім

        419.01.09, 12:45

        Я вважаю,що віруси розробляють ті ж вробники операційних і антивірусних систем бізнес

          анонім

          519.01.09, 12:47Відповідь на 4 від анонім

          Я вважаю,що віруси розробляють ті ж вробники операційних і антивірусних систем бізнес так і є

            анонім

            619.01.09, 12:50Відповідь на 5 від анонім

            Так шо нехай не кажуть,що не знайшли способу з ним боротися почекають ще більших руйнувань і будуть продавати якийсь новий антивірус за величезні гроші
            ось так і мільйони заробляються ні звідки

              719.01.09, 13:40

              мені прийшла відповідь щодо Тараса: "Он получил предупреждение, что должен самостоятельно удалить двух своих клонов. Одного он удалил, второго оставил, и ни как не прокомментировал наше предупреждение, поэтому, его аккаунт был заблокирован". Такщо ніяких депресій не відбулось.
              ---------------------

                819.01.09, 14:17

                Вірусняк кліпають в офісах касперського, щоб потім успішно з ним боротись й бало срубати.

                  анонім

                  919.01.09, 14:24

                  непонятно каким боком это к любви к Украине??

                    1019.01.09, 14:46

                    У нас подобное было в компе сотрудника. Антивиры даже не видели, зато трафик сумашедше качало, спам рассылало во все стороны. Пришлось снести всю систему, только тогда помогло

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна