хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Таки да!

Світлина від Volodymyr Savchyn.
6

Коментарі

13.01.18, 08:07

Наші люди вибирають більш КОРОТКИЙ шлях:
Поразка - Ганьба... - знову Поразка - знову Ганьба....
І так до безкінечності...
---
Життя українців рухається по Замкнутому Колу:
1. ВСІ НА МАЙДАН!!! - під чуйним кєрівництвом ЖИДІВ, а як же БЕЗ них?
2. Перемога!!! Дооовге Святкування Перемоги...
4. Усвідомлення Плачевних Результатів Перемоги.
5. Пошуки ВИННИХ у цій "Перемозі".
6. РОЗПРАВА з винними в "Перемозі".
7. Повтор пункту–1 = ВСІ НА МАЙДАН....

    23.01.18, 14:53Відповідь на 1 від Богдан Ляшко

    Ну що Ви пане Богдане так песимістично!? Поясніть народу як вийти із такого скрутного становища. Пам`ятаєте були такі собі "народники" що вчили народ політграмоті у 19 столітті. В ті часи не було таких засобів комунікації як сьогодні і процеси просвітництва затягувалися. Ось читаю в новинах сьогодні що шахта Нововолинська ЗУПИНИЛАСЯ із-за нестачі "зубчиків" на ріжучих органах комбайнів. Стали усі три лави! А де вибачте головний механік був? Чому не підготував оті зубчики, купив би чи старі наплавив у механічному цеху сормайтом! А уся могутність держави тримається на економічному фундаменті. Поки такі "горе керівники" будуть керувати(хоча їх керівництво скоріше нагадує ШКІДНИЦТВО) поки і толку не буде.

      33.01.18, 19:18Відповідь на 2 від Nikolka

      Ну що Ви пане Богдане так песимістично!?То я просто Констатую ФАКТИ...
      Поясніть народу як вийти із такого скрутного становищаТа я вже задовбався поясняти...- і нікому з СОННИХ та Гіпнотично Забаюканих Жидо-Казочками мої пояснення НЕПОТРІБНІ - вони показують мені ось так

      А всього-то треба ВІДСТОРОНИТИ їх подалі від Корита Влади - як вже БУВАЛО у Світі НЕ ОДИН РАЗ:
      Массовые убийства евреев?!
      Уверяю вас, что Я И НЕ ПОМЫШЛЯЛ О НИХ...
      Я лишь считал, что МЫ ДОЛЖНЫ УБРАТЬ ИХ С ЗАНИМАЕМЫХ ИМИ ПОСТОВ в Большом Бизнесе и в Правительстве Германии.
      И ЭТО – ВСЁ!
      \Герман Геринг, Нюрнберг–45\

      Це правильно – ЗАБОРОНИТИ ЕВРЕЯМ (будь якого покоління!)
      очолювати ЛЮБІ КЄРІВНІ ПОСАДИ, а особливо – посади у ФИНАНСАХ и ЗМІдиотизации!
      Для цього потрібно >>>

        43.01.18, 19:18Відповідь на 2 від Nikolka

        Для цього потрібно всього лиш проголосувати і закріпити Конституцією
        "Закон що забороняє громадянам України НЕ ТИТУЛЬНОЇ НАЦІЇ (як у КНЕСЕТІ !!!) ЗАЙМАТИ ВИЩІ ДЕРЖАВНІ КЕРІВНІ ПОСАДИ. КРАПКА!!!
        Але, знаючи нинішній склад Кабміну і ВР (на чолі з відвертим євреєм),
        зараз це зробити надзвичайно складно!
        Але по-іншому - неможливо!
        Поки такі "горе керівники" будуть керувати(хоча їх керівництво скоріше нагадує ШКІДНИЦТВО) поки і толку не буде.Я хочу "перенести" ці слова про ШКІДНИЦТВО на Одній Шахті - на ЗАГАЛЬНО-ГОСУДАРСТВЕННЕ ШКІДНИЦТВО!
        І то є дісно так = доки ВОНИ будуть кєрувати - толку не буде...