хочу сюди!
 

Татьяна

57 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Таки да!

Світлина від Eduard Shevchenko.
2

Коментарі

112.12.17, 08:33

Юрчик ВЖЕ перефарбувався на льоту! - він тепер вже виступає на мітінгах ПРОТИ свого кума ПоТрошенки!!!
Я спочатку як глянув на Ютубі його речуху - то подумав, що то виступ ще з 2014 року....- але слухаю... слухаю... = та не-е, меле щось таки про ПоТрошенку! - ще краще, чим в 2014 молов проти Ялинковича!!!

    212.12.17, 20:01Відповідь на 1 від Богдан Ляшко

    Пане Богдане,як Ви дивитеся на можливість обрання Президентом України Ю.Кармазіна?

      312.12.17, 20:52Відповідь на 2 від Nikolka

      Пане Богдане,як Ви дивитеся на можливість обрання Президентом України Ю.Кармазіна?Нормально дивлюсь...
      Але ж він ніби-то НЕ ЖИД...- тож ЖИДИ ЙОГО НЕ ДОПУСТЯТЬ до Влади!
      Вже скоріше жиди продвинуть СВОГО - отого "співака" з скрипучим голосом, як його там...- ну, Океанського Славика...
      Тьхутибля...- Вакарчука

        Гість: Сети

        413.12.17, 08:15

          513.12.17, 14:33Відповідь на 3 від Богдан Ляшко

          Хоча яке у нас з Вами майбутнє життя практично добігає кінця. У мене жодного кума не лишилося, усі вже переселилися з цього Світу на Той. Мабуть потрібно буде просто підтримати МОЛОДЬ та її вибір. Щоб вони нас потім не кляли. Воно ж бачите як вийшло. Побігли дурні пенсіонери на незаконний референдум (до СРСР їм забажалося повернутись) , а гинуть на фронті молоді і повні сил чоловіки залишаючи сиротами своїх дітей.