хочу сюди!
 

Ксюша

44 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

В Україні інтенсивно будують котельні на альтернативному паливі

Лідирує в цьому Дніпропетровська область: тут вже більше 100 таких котелень.

У Дніпропетровській області знаходиться найпотужніша в Україні котельня на альтернативному паливі. Зараз на гроші інвесторів тут будують ще 2 подібні котельні, повідомили в Дніпропетровській ОДА.

Такі котельні не тільки екологічні, але й дозволяють економити мільйони гривень за рахунок дешевизни палива. Кожна з них буде опалювати по великій лікарні, а також прилеглі будинки.

Замість газу – недорогі ПЕЛЕТИ з лушпиння соняшника (на фото-біля котлів). За останні 2 роки на твердопаливні обладнання перевели вже понад 30 котелень в дитячих садах, школах і лікарнях області.

4

Коментарі

12.09.17, 18:49

На фото тільки дрова

    22.09.17, 21:39Відповідь на 1 від ab absurdo

    На фото тільки дроваось і я про те, про недорогі ПЕЛЕТИ з лушпиння соняшника.
    де його стільки взяти того лушпиння, коли весь соняшик йде на виробництво олії, а в залишку побічний продукт після вичавлення олії пресуванням-макух.

      33.09.17, 02:10Відповідь на 2 від helsan

      Мені пам'ятається що слово МАКУХА жіночого роду, доречі, якщо лушпиння добре відвіяно, насіння свіже і чавилося недавно, то смачний смаколик!
      Чи то може мені так здавалося в 50-і роки, коли хлопчики віталися словами: "Дай, що їси!"

        43.09.17, 10:47Відповідь на 3 від Леонід

        Мені пам'ятається що слово МАКУХА жіночого роду, доречі, якщо лушпиння добре відвіяно, насіння свіже і чавилося недавно, то смачний смаколик!
        Чи то може мені так здавалося в 50-і роки, коли хлопчики віталися словами: "Дай, що їси!"
        так, але у рибаків чоловічого