Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ГАЛИНА

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

Новини з "Берлінале"

На міжнародному кінофестивалі «Берлінале» покажуть документальний фільм 

режисера Аскольда Курова «Процес. Російська держава проти Олега Сенцова». 

«Процес» хоч і знятий російським режисером, та зроблений у чесько-польсько-естонській копродукції. 

В фільмі йдеться про те, що справа Сенцова цілком сфабрикована ФСБ.


У конкурсній програмі кінофестивалю «Берлінале» Україну представлятиме документальна стрічка українсько-німецького виробництва «Школа № 3». Вона боротиметься за приз у секції фільмів для молодої аудиторії Generation 14plus. Стрічка розповідає історію учнів школи міста Миколаївка, що на Донеччині, яке влітку 2014 року постраждало від військових дій під час боїв за визволення Слов’янська. 

Поза конкурсом на європейському кіноринку продемонструють іще чотири українські фільми – «Мустафа», «Слуга народу-2», «5-а терапія» та «Мир Вашому дому».

6

Коментарі

110.02.17, 11:30

Той Куров живе в рашці?

    210.02.17, 11:39Відповідь на 1 від Міс Марпл

    Той Куров живе в рашці?не знаю, про це повідомляє Радіо Свобода
    http://www.radiosvoboda.org/a/28300806.html

      310.02.17, 11:40

      Очень важная тема для народа УкраиныТеперь можно и цены на свет подниматьне світлом єдиним

        410.02.17, 12:04

        Очень важная тема для народа УкраиныТеперь можно и цены на свет подниматьне світлом єдинимНу да а его ценной.Ви маєте щось проти Сенцова, чи вважаєте, що москалі праві, заарештувавши його на території українського Криму і засудили на понад 20 років? Думаю, ВИ - зрадник і фсбшний троль, я пожаліюся на Вас і нехай адміністратори видалять Вас із айуей!