хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Мужній вчинок

Член партії Ляшка Злата Огнєвіч склала депутатський мандат (ВІДЕО)
Марго Клаус 10 листопада 2015, 11:20Член партії Ляшка Злата Огнєвіч склала депутатський мандат (ВІДЕО)


Народний депутат України, член «Радикальної партії» Олега Ляшка Злата Огнєвіч заявила, що складає мандат. Причиною цього, за словами співачки, стало те, що парламент занадто зайнятий міжусобицями, а не працює на благо країни.

Таку новину передає «Преса України».

«Останній рік я бачу як в парламенті замість плідної реальної законотворчої діяльності створюються непопулярні лобістські закони. Як йде боротьба одного політичного угрупування з іншим, як відстоюються інтереси хазяїв. Звичайно, в такій обстановці культура і законотворчість не потрібні, бо культура не принесе вам таких грошей, до яких ви звикли... Я йшла до Ради не за депутатським мандатом, а як громадянин. І зараз я, як культурний діяч, не бачу своєї користі для цього парламенту, я бачу лише перерозподіл політичної влади. І тому з об'єктивних причин я складаю депутатські повноваження», - проголосила пані Огнєвіч з трибуни у Раді.

Читайте також:

6

Коментарі

110.11.15, 19:59

У Верховній Зраді лише жінки здатні на мужні вчинки.
Чоловіків там, зараз, майже нема...

    211.11.15, 07:44

    Ось так у Верховному КНЕСЕТІ України залишаться ОДНІ ІДІОТИ...- коли звідти підуть НОРМАЛЬНІ ЛЮДИ