Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

Авгієві конюшні слід очистити, обов"язково!!!

Якщо буде новий Майдан, він буде дуже кривавий - Соболєв
Володя Костик 23 жовтня 2015, 02:56
 
Якщо буде новий Майдан, він буде дуже кривавий - Соболєв

Якщо зараз не звільнити чиновників, які керували країною в часи Віктора Януковича, то в країні може відбутися нова революція, і вона буде дуже кривавою.

Про це під час свого інтерв'ю на одному з українських телеканалів заявив голова комітету з питань протидії корупції Єгор Соболєв, новину передає "Преса України".

Він зазначив, що особисто не бажає нових революцій в Україні, але ті чиновники, які мучили країну в часи Януковича не тільки не покарані за свої дії, але і багато з них продовжують залишатися на своїх посадах.

"Ми називаємо себе європейською країною, а по факту всі люди Януковича, всі схеми залишилися. Я не хочу нової революції, нових зіткнень, я розумію, що це буде дуже кривава історія. Але ми, мабуть, повинні засвоїти, що не покаране зло повертається", - заявив він.

Нагадаємо, раніше Соболєв заявив, що президент України Петро Порошенко фактично перетворюється у свого попередника Віктора Януковича.

2

Коментарі

123.10.15, 09:26

***президент України Петро Порошенко фактично перетворюється у свого попередника Віктора Януковича***
Неправда!
Петюня вже ДАВНО ПЕРЕВЕРШИВ свого тупого пАпІредника - бо діє ХИТРО і ЖОРСТОКО!