Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Плакальникам за майданом 3

Ким є висланий з України "казачок" з "третього Майдану" (ФОТО)Служба безпеки України вислала за межі країни організатора акції "Майдан 3.0" Рустама Ташбаева. Depo.ua зібрав деякі факти з біографії цього "протестувальника"
Ким є висланий з України "казачок" з "третього Майдану" (ФОТО)

Рустам Ташбаєв народився у Ленінграді у 1970 році. Закінчив Калінінградське військове училище. Після закінчення училища опинився в Україні, але через деякий час іммігрував до Німеччині, а пізніше - до США, де жив понад 18 років.

Ким є висланий з України "казачок" з "третього Майдану" (ФОТО) - фото 1

Повернувся до України 29 січня 2015 року, який позиціонував себе як військовий аналітик американського консорціуму Strategem, який нібито готує програму перенавчання ЗСУ.

Ким є висланий з України організатор "третього Майдану" (ФОТО) - фото 1

На своїй сторінці в "Фейсбуці" Ташбаєв почав писати про ситуацію в Україні лише з кінця вересня минулого року, а до цього він публікував фото з мотоциклами. Після приїзду до України він нерідко робив перепис зі сторінки екс-комбата "Донбасу" Семена Семенченко, а той вчора підтримав Ташбаева, написав пост про початок безстрокової акції.

Цікаво, що перші згадки про Ташбаєва на Майдані датовані відео-звітами за 25 травня такої собі блогерки Олі Альошиною, уродженки і громадянки Росії, зареєстрованої на сервісі Ютуб наприкінці грудня 2014 року, тобто за місяць до приїзду Ташбаєва.

Ким є висланий з України організатор "третього Майдану" (ФОТО) - фото 2

Позиція експертів - однозначна. Зокрема, у своєму пості в "Фейсбук" Карл Волох розповів історію, у якій назвав фактичним замовником цієї провокації кума Путіна Віктора Медведчука. "Мій водій, який провів вікенд у селі, вирішив надолужити згаяне в політичному житті країни і запитав:

- А чого хотіли ці, які намети вчора на Майдані ставили?

- Сказали, що вони третій Майдан, - відповів я.

- Значить, наступні, які з наметами прийдуть, будуть вже четвертий?

Тут і мені стало цікаво, як питання нумерації вирішив для себе товариш Медведчук і отримує він надбавки за порядковий номер своїх нехитрих фрік-шоу"

3

Коментарі

19.06.15, 15:15

Я знала, що так буде, писала ще рік тому: доки хохли посадять і в чергове викопають бульбу, лжемайдан влаштують ті, кого Майдан зніс із влади. Згадайте мої застереження про те, що "чорноротій Гандзі" ще в 2014 році було доручено написати сценарій цього дійства. Так що, дорогі Однотурівці, не плутайте Божий дар з яєчнею!!!
"Айдар" шагает впереди!": http://blog.i.ua/user/2675316/1689759/#advA_advC_1689759_23192715 Приєднуйтесь! Обговорюйте! Висовуйте своїх довірених і перевірених "на вшивість" кандидатів у депутати і процес піде! І так до цілковитої зміни влади в Україні. Вдачі всім нам!!!

    Гість: Dalia

    210.06.15, 01:56

    Helen Oszeczinszki
    Хлопці, вас дурачать і волять за ніс.
    Ця підла брехня доказує,що путін вже давно серед вас , живе,дихає, керує,вбиває...
    Це повний кінець.
    І кілька нормальних людей нічого не змінять..
    Треба чекати, щоб ціле покоління цих щурів виздихало..
    Рустам Ташбаєв - світла,прекрасна Людина...
    Чи ще такий хтось з'явиться,думаю,тепер не скоро..
    Хіба, що ви всі вийдете...але цього не сталось..Тепер очевидно,що навіть ваші діти ще будуть жити в багні...
    Все,все було на марно...десятки Смертей,мільйони поневічених долей , все надармо.
    Рустама певно закатували,або навіть вбили,і ви це проковтнули,молоді депутати.....ех....горе вам
    Я писала в Америку,Мак -Кейну,його друзям,але ці гниди діяли так швидко і спритно..
    Морок і Болото сідає на Україну....

    Ось вам ПРАВДА. Це взято із ФБ

      310.06.15, 14:49Відповідь на 2 від Гість: Dalia

      Рустама певно закатували,або навіть вбили,і ви це проковтнули,молоді депутати.....ех
      вбили? його ж вислано з краіни?

        410.06.15, 20:18Відповідь на 2 від Гість: Dalia

        Чому він не в АТО?

          Гість: Dalia

          510.06.15, 21:44Відповідь на 4 від Сніза

          Чому він не в АТО?АТО в крані зараз кругом.
          Одні боряться з зовнішніми ворогами, інші - з внутрішніми.
          На жаль, багато байдужих.

            Гість: Dalia

            610.06.15, 22:30Відповідь на 3 від лишайная кися

            Рустама певно закатували,або навіть вбили,і ви це проковтнули,молоді депутати.....ехвбили? його ж вислано з краіни?Щойно знайшла:

            https://www.facebook.com/russ.tash/posts/793843110733181

              711.06.15, 17:58

              мелко плаваете, товарищи

                811.06.15, 17:58Відповідь на 4 від Сніза

                Чому він не в АТО?а ты??

                  911.06.15, 21:42

                  Я був в АТО. В Щасті. А ти?