хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

Мразь хотіла дати дьору

У Борисполі Клюєва не випустили з України

Прикордонники в аеропорту Бориспіль заборонили нардепові Сергію Клюєву вилетіти до Відня (Австрія).
Про це повідомляє LB.ua з посиланням на прес-службу політика.

«Незаконна заборона на виїзд з країни позбавила мене права захисту і можливості донести свою позицію в офіційні органи ЄС з приводу мого переслідування в Україні», - заявив нардеп.

За його словами, без будь-яких правових підстав, влада обмежила йому свободу переміщення.

Сам політик поскаржився, що прикордонна служба в аеропорту Бориспіль без пояснення причин заборонила йому вирушила до Відня (Австрія).

Депутат заявив, що хотів вилетіти до Відня, щоб зустрітися зі своїми адвокатами і дати офіційні пояснення чиновникам ЄС напередодні розгляду 5 червня в Брюсселі питання про продовження введених проти Клюєва санкцій Євросоюзу.

При цьому він зазначив, що буде і надалі з'являтися за всіма викликам Генеральної прокуратури або інших органів України.

Нагадаємо, сьогодні, 3 червня, Верховна Рада дозволила притягнути Клюєва до кримінальної відповідальності і зняла з нього депутатську недоторканність.
Клюєва підозрюють у шахрайстві в особливо великих розмірах, йому загрожує більш як 10 років позбавлення волі.

7

Коментарі

14.06.15, 05:57

згоден

    24.06.15, 10:20

    Затримали....
    Треба було РОЗСТРІЛЯТИ "при спробі до втечі"!

      анонім

      39.06.15, 01:03

      А він таки зник