Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

Дуже приємна новина

Під Алчевськом вбито одного з лідерів бойовиків, – ГеращенкоОдин з колись найвідоміших лідерів бойовиків на сході України Олексій Мозговий убитий.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише Антон Геращенко.

«Подзвонили товариші з Луганської області, які моніторять радіоефір.

Кажуть, що дві години тому в районі села Михайлівське, що під Алчевськом, спецназ ГРУ ліквідував відомого ватажка терористичної організації «ЛНР» Олексія Мозгового та шістьох його охоронців.

Причина – та ж, що і в січні з іншим відомим лідером луганських бандформувань «Бетменом» – небажання підкорятися командам з Москви», – йдеться в дописі.

«Шкода, що він тепер не постане перед трибуналом за сотні смертей і тортур мирних громадян, до яких він був безпосередньо причетний.

Собаці – собача смерть!», – резюмував Геращенко.

 

 
9

Коментарі

123.05.15, 21:15

Маємо москалям дякувати?

    224.05.15, 09:18

    Новина ця НЕ ДУЖЕ така й приємна...
    1. Мозговий у Алчевську навів хоч якийсь, але ПОРЯДОК, який можливий у воєнний час - там НЕ було мародерства і пьянок серед його вояк...
    2. Мозговий тримався САМОСТІЙНО, і НЕ ПІДКОРЯВСЯ ані ЛНР, ані Москві.
    3. Саме через те його і "зачистили" ГРУшники...
    ---
    У таких кажуть випадках кажуть "Ворог мойого ворога = мій ДРУГ" - навіть не дивлячись на те, що він "сепар"...

      324.05.15, 12:08Відповідь на 2 від Богдан Ляшко

      Новина ця НЕ ДУЖЕ така й приємна...
      1. Мозговий у Алчевську навів хоч якийсь, але ПОРЯДОК, який можливий у воєнний час - там НЕ було мародерства і пьянок серед його вояк...
      2. Мозговий тримався САМОСТІЙНО, і НЕ ПІДКОРЯВСЯ ані ЛНР, ані Москві.
      3. Саме через те його і "зачистили" ГРУшники...
      ---
      У таких кажуть випадках кажуть "Ворог мойого ворога = мій ДРУГ" - навіть не дивлячись на те, що він "сепар"...
      за це і зачистили.

        424.05.15, 19:40Відповідь на 3 від Korsar-K

        Новина ця НЕ ДУЖЕ й приємна...
        1. Мозговий у Алчевську навів хоч якийсь, але ПОРЯДОК, який можливий у воєнний час - там НЕ було мародерства і пьянок серед його вояк...
        2. Мозговий тримався САМОСТІЙНО, і НЕ ПІДКОРЯВСЯ ані ЛНР, ані Москві.
        3. Саме через те його і "зачистили" ГРУшники...
        ---
        У таких кажуть випадках кажуть "Ворог мойого ворога = мій ДРУГ" - навіть не дивлячись на те, що він "сепар"...
        за це і зачистили.
        Так! Не дивлячись на його "виходки" з ЗАБОРОНОЮ ГУЛЬБИЩ для ЖІНОК (але знов таки - для ЇХ же БЕЗПЕКИ!!!) - серед "сепрарів" це була найбільш ЧЕСНА і АДЕКВАТНА людина!
        Так казали мої знайомі з Алчеська...= НЕ СЕПАРИ - а прості пенснярі-шахтарики-металурги, яким діватись з міста було нікуда...
        Ну що ж...- Боженька НАГАДАЄ йому і ХОРОШЕ і ПОГАНЕ

          анонім

          525.05.15, 01:25

          Москалики зняли маски...