Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ГАЛИНА

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

СМЕРТЬ москальським окупантам

Українські партизани завдали бойовикам нищівних втрат


1 годину тому

04

Нещодавно українські партизани провели успішну операцію проти російських окупантів.

 

Інформацію про це повідомив командир загону “Тіні” Олександр Гладкий, пише Інформатор.

 

“У районі нп Новоазовськ (черешневий сад). Коорд: 47.141614,38.122194. «Тіні» двома фугасами, потужністю 10 і 8 кілограмів у тротиловому еквіваленті, знищили 1 град, 2 Урали, 6 вс РФ”, — йдеться у повідомленні. Днем раніше, стверджують партизани, їм вдалося знищити автомобіль з банди Мотороли.

 

«У районі селища Широке (об’їзна дорога м.Донецька) “Тіні” підірвали МОН 100 на дистанції автомобіль Газель з боєприпасами банди Мотороли. Відмінусувати два орка разом з транспортом і бп”, — написав командир партизанів.

12

Коментарі

115.05.15, 20:22

http://onpress.info/ua/patrioty-au-zamolchat-etu-temu-ne-udastsya-tak-i-znajte-31094

    215.05.15, 21:17

    пу однотурового дуже лаяти буде...

      316.05.15, 11:49

      Що у тебе з текстом - десь 30% ХОВАЄТЬСЯ за правий край
      І замість фото-1 - тільки РАМКА...

        416.05.15, 19:45Відповідь на 3 від Богдан Ляшко

        ???

          516.05.15, 20:12Відповідь на 4 від Характерник+

          ???Дивлюсь через FsreFox і через Maxton - картинка ОДИНАКОВА:
          Зразу під заголовком ПУСТА РАМКА по висоті приблизно як ТРИ ФОТО, що нижче рамки.
          Далі ПІД цею рамкою - зі ЗСУВОМ ВПРАВО сантимерив 4 починається ФОТО з 2 бійцями,
          і нижче - з таким же ЗСУВОМ ВПРАВО йде текст, ПРАВИЙ край которого ховається ЗА рамкою...= тобто, наприклад ПЕРШУ і ТРЕТЮ стрічки я бачу лише ТАК
          ***Нещодавно українські партизани провели успішну операцію проти ***
          ***Інформацію про це повідомив командир загону “Тіні” Олександр ***
          ---
          Такого глюка у мене ще НЕ було НІКОЛИ...
          На інших сторінках - теж НОРМА..

            621.05.15, 18:27