хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Якщо це не зрада то, що це?

Україна не прийняла 3,6 км оборонних бастіонів зі США, які мали захищати МаріупольВівторок, 21 квітня 2015, 15:43

Міністерство внутрішніх справ протягом двох місяців не змогло укласти договір з американським виробником фортифікаційних споруд Hesco Bastion Inc, який прислав бастіони для оборони Маріуполя на замовлення відомства.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав представник програми Hesco-TMM Ігор Стокоз.

За його словами, протягом цього часу 11 контейнерів з 3,6 км бастіонів знаходилися у порту, а МВС та Нацгвардія проводили бюрократичні процедури. В результаті 20 квітня компанія відправила бастіони в Саудівську Аравію у зв'язку з порушенням термінів.

"Вони були зарезервовані для Нацгвардії, на початку лютого після демонстрації (міністр Арсен) Аваков і (його заступник Сергій) Чоботар, що були на полігоні заявили, що вони терміново потрібні в Маріуполі. … Вчора компанія Хеско повідомила, що в зв'язку з тим, що ми порушили вже всі терміни, вони анулювали нашу квотейшн і відправили бастіони саудитам. Тепер швидко не вийде, бо нову партію виготовляти треба певний час. Але я не певен що в нас щось вийде з МВС", – заявив Стокоз у коментарі "Українській правді".

Як відомо, Аваков у лютому взяв участь у презентації та випробовуванні бастіонів на полігоні у Нових Петрівцях. Після цього він заявив, що такі бастіони потрібні Україні.

"Я думаю, що ми будемо з компанією Hesco і з хлопцями, які будуть випускати це на території України, співпрацювати. І зробимо це дуже швидко", – казав він тоді.

Hesco Bastion Inc є постачальником фортифікаційних споруд для міноборони США, Великобританії, сил НАТО і ООН.

"Українська правда" намагалася отримати коментар з цього приводу в МВС та Нацгвардії, однак прес-служби цих відомств не змогли пояснити ситуацію. Наразі редакція надіслала офіційний запит в МВС та очікує відповіді.

Українська правда

8

Коментарі

121.04.15, 17:33

ну що ? чи не підараси у владі ??фейсбучные министры

    221.04.15, 18:25

    Чортові хабарники, зокрема той Аваков
    А наш Маріуполь вже обходять з усіх боків

      321.04.15, 20:06

      3/14-здуни й рвачі при владі.

        422.04.15, 01:28

        ну що ? чи не підараси у владі ??1) Оголосіть, будь ласка, весь список...
        (С)"Операція Ы"

        ...осіб причепних до злочинного зволікання

        2) Наведіть приклади вироків по статті "шкідництво" у військовий час в різних країнах.

        3) Сьогодні на керівних посадах в Україні перебуває сила-силенна етнічних росіян. А що було в СРСР з етнічними німцями після 1941р.?
        А що робили американці з американськими японцями після нападу Японії на Перл-Гарбор 7 грудня 1941р.?

          522.04.15, 07:30

          що може собі дозволити купити Саудівська Аравія, то не може купити Україна - диких грошей у нас немає

            Гість: jeka-n7

            624.04.15, 08:40

            зрада - это покупать за бугром, то что можна с делать в украине.