Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Молимося брати мої, молимося

Кожен українець щодня молиться і промовляє такі слова :” Господи! Допоможи здолати лютого історичного ворога — моксель= “золоту” орду=московію=російську імперію=ссср=кацапендію. Хай сьогодні здохне ця сатанінська нацистська імперія разом зі своїм ху..лом від епідемій холери, дизентерії, чуми, СНІДу, ящура, сказу, масових самогубств, паралічів, інфарктів, тотальних смерчів, пожеж, землетрусів, цунамі. АМІНЬ.” Це вже діє — гинуть,тонуть, вішаються,кидаються під поїзд, кінчають з собою ригоанали, рашисти та ватноголові колоради, чахне кремілівське чмо, занепадає імперія гуманоїдів. МОЛІМОСЯ, БРАТТЯ ТА СЕСТРИ ! З НАМИ ЗІРКИ ! З НАМИ БОГ ! АМІНЬ !!!
12

Коментарі

16.04.15, 21:27

Достатньо: "Господи - віднови справедливість"

    27.04.15, 09:16Відповідь на 1 від gatyla

    Достатньо: "Господи - віднови справедливість"Хе-хе... ось казаки Павла Дремова звертаються до Путіна - з ЖАЛОБОЮ на лідера ЛНР!
    http://video.i.ua/user/295100/51651/432544/ = Перший етап прозріння
    Тобто, "Дорогий Путін,СПАСИ НАС - і УЙМИ своїх ставлеників-беспредельщиків"...
    ---
    Точно так же виглядає звернення до ЖИДО-Бога "Боже, дай нам, слов'янам Перемогу! - а СВОЇМ ЖИДАМ - ПОГИБЕЛЬ!".
    ---
    Їх бог Яхве чітко веде СВОЄ "стадо" до ЇХ мети

    "Бог Твій введе ЄВРЕЙСЬКИЙ народ в землю з містами,
    яких ТИ НЕ БУДУВАВ, і з будинками, наповненими всяким добром,
    яких ТИ НЕ НАПОВНЮВАВ, і з колодязями, висіченими з каменю,
    яких ТИ НЕ ТЕСАВ, і виноградниками та оливами,
    яких ТИ НЕ САДИВ!
    І тільки ТИ будеш жерти і насичуватись".
    \Втор. 6:10-11\

      37.04.15, 09:21Відповідь на 2 від Богдан Ляшко

      Слово Господь - це просто Господь. Вищий розум. Сущий. Існуючий. Упорядковуючий. А все інше - це лише проекція людей. Більше того - в межах однієї релігії ця проекція в кожної людини різна

        47.04.15, 09:30Відповідь на 3 від gatyla

        Слово Господь - це просто Господь. Вищий розум. Сущий. Існуючий. Упорядковуючий. А все інше - це лише проекція людей. Більше того - в межах однієї релігії ця проекція в кожної людини різна

          57.04.15, 09:49Відповідь на 4 від doktor_khaos

            67.04.15, 12:37Відповідь на 3 від gatyla

            Слово Господь - це просто Господь. Вищий розум. Сущий. Існуючий. Упорядковуючий. А все інше - це лише проекція людей. Більше того - в межах однієї релігії ця проекція в кожної людини різнаЮДО-церковники взагалі кажуть "Господь-Бог-Ісус", хоча давно відомо (дивись у мене http://blog.i.ua/user/295100/1643562/ = Расследование. Кто такие ЕВРЕИ и из КАКОГО ЕГИПТА ОНИ ШЛИ? ++ http://blog.i.ua/user/295100/1647112/ "Что такое "НЕЛЮДЬ".., а точнее – НЕ_ЧЕЛОВЕК? "Кровь богов" = що БОГ - це якраз і є "Вищий Розум" "Абсолют", що сотворив **Человєка** (Мужчину + Жінку) на 6-й день!
            А "Господь" = це нерадивий ученик Бога, що на 8-й день сотворив Адама З ПРАХУ ЗЕМНОГО, і клонував Еву з його ребра...
            А Ісус - то взагалі **СИН Божий** - а зовсім НЕ "гаспід" (господь), і НЕ Бог!

              77.04.15, 13:18Відповідь на 6 від Богдан Ляшко

              Всі церковники (мули) одним миром писані )))). Є серед них, звісно, і порядні, я декого і назвати можу, але верхи всі прогнивші.

                87.04.15, 15:12Відповідь на 7 від gatyla

                Всі церковники (мули) одним миром писані )))). Є серед них, звісно, і порядні, я декого і назвати можу, але верхи всі прогнивші.Я про це добре знаю...
                Ось це МІЙ храм http://photo.i.ua/channel/1628/5804003/ - я на нього віддав всі свої "Ваучери" = 6 штук + ціле літо ВСІ ВИХІДНІ "пахав" на його стройці - РАЗОМ З ЙОГО БАТЮШКОЮ - отцем Василієм... А починав він з маленького вагончика...
                А коли "вигнали стіни під купола" - понаїхало "товстопузіків" на Джиперах, і типа "попросили" у батюшки "поділиься казною церкви"...
                Він ПОСЛАВ їх!
                За це його ВИКИНУЛИ...- і він поїхав десь на свою родину...
                А жаль...- то був ЄДИНИЙ НОРМАЛЬНИЙ служитель церкви, з яким ЦІКАВО було ГОДИНАМИ говорити...
                Зовсім не те, що нинішні "БІЗНЕСМАНИ"...