Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Славушка

98 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Хто збиває ... (день перший) деякі факти ч. 3

12:11. Президент Франції Франсуа Олланд заявив, що уцілілих при аварії літака компанії Germanwings нема.

а ще о 12:20 на компанії Germanwingsще  не було підтвердження про цю аварію.

12:41 "вцілілих знайти буде дуже важко, і рятувати нікого не прийдеться" бо

літак почав розвалюватись ще у повітрі, і його перші уламки почали знаходити ще за 15 км від містечка Дінь-ле-Бен

---Журналист в Париже Максим Чикин в эфире “Ъ FM”---

після того, як у різних виданнях зявились повідомлення, що рятувальниками ніби було помічено одного вцілілого

13:24. "МЧС России готово оказать помощь Франции в поисковой операции на месте крушения Airbus А320. «В готовность приведен самолет со спасателями отряда "Центроспас" и Центра по проведению работ особого риска "Лидер"»,— сообщили в пресс-службе МЧС"

14:22 за даними канала CNN гелікоптерами почали вивозити знайдені тіла загиблих, спочатку в мобільних морг до приміщення однієї з найближчих шкіл.

14:40 За словами місцевих жителів, в небі над місцем катастрофи літають не тільки вертольоти, але і винищувачі (ніби для того, щоб забезпечити радіозвязок між різними пошуковими підрозділами)

14:57 AFP з посиланням на Генеральне управління цивільної авіації (DGAC) повідомляє, що екіпаж літака не передавв сигналу лиха перед авіакатастрофою. «Екіпаж повітряного судна не подавав сигналів mayday. Це наземні служби прийняли рішення визнати, що літак терпить лихо, оскільки у служб контролю не було ніяких контактів з екіпажем і літаком»,- наводить роз'яснення агентство DGAC.

Увечері на місці катастрофи розпочався снігопад. Прогнозують до 20 см снігу та температуру від -2 до -7 за Цельсієм. Рятувальні роботи припинили до ранку середи 25 березня 2015 р.
5

Коментарі

126.03.15, 21:26

    226.03.15, 21:30Відповідь на 1 від Білотур

    може не в тему, але я не можу на те відповідати, бо в ігнорі http://blog.i.ua/community/662/1655223/