хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Скільки коштує душа журналіста. 2

Вчора я написала замітку "Скільки коштує душа журналіста" і додала до неї опитування. Сьогодні підведу висновки. 
Отже, майже всі вважають, що журналісти продають свою душу за 30 срібних. Себто продаються.
Сьогодні я хочу вступитися за журналістів!
Скажіть, люди, а звідки б ми дізнавалися новини, якби не було журналістів і різного роду репортерів? Адже в світі існує безліч кореспондентів незаангажованих, які чесно подають новини, транслюють репортажі з небезпечних місць подій, пишуть аналітичні статті, будять свідомість читачів-глядачів!
Звичайно, усі засоби масової інформації комусь та належать. Тобто хтось утримує їх матеріально. Чи то якісь багатії, чи то держава! і Звичайно, журналістська братія залежить від власників цих ЗМІ. 
Але в світі є й незалежні журналісти. Багато хто з них проводять незалежні розслідування. Крім того, буває, й залежні журналісти будують свої матеріали так, щоби донести до читачів-глядачів-контенту правдиві новини.
Тому однозначно сказати, що всі журналісти продажні не можна.
Як приклад можна згадати ім.я Георгія Гонгадзе, котрий поплатився життям за свою непохитну позицію відповідно до влади.
6

Коментарі

Гість: Ми_Cola

123.03.15, 08:24

Ты хочешь сказать, что хороший журналист - это мертвый журналист?

    223.03.15, 08:46Відповідь на 1 від Гість: Ми_Cola

    Ты хочешь сказать, что хороший журналист - это мертвый журналист?ні, я хочу сказати, що хороший журналіст - це чесний журналіст!

      Гість: Ми_Cola

      323.03.15, 08:56Відповідь на 2 від TatianaR

      Ты хочешь сказать, что хороший журналист - это мертвый журналист?ні, я хочу сказати, що хороший журналіст - це чесний журналіст!Только почему-то почти все честные очень быстро становятся мертвыми...

        423.03.15, 09:02Відповідь на 3 від Гість: Ми_Cola

        Ты хочешь сказать, что хороший журналист - это мертвый журналист?ні, я хочу сказати, що хороший журналіст - це чесний журналіст!Только почему-то почти все честные очень быстро становятся мертвыми...не завжди, буває й щасливий кінець

          Гість: Ми_Cola

          523.03.15, 09:10Відповідь на 4 від TatianaR

          Ты хочешь сказать, что хороший журналист - это мертвый журналист?ні, я хочу сказати, що хороший журналіст - це чесний журналіст!Только почему-то почти все честные очень быстро становятся мертвыми...не завжди, буває й щасливий кінецьИсключение только подтверждает правило.

            623.03.15, 09:16Відповідь на 5 від Гість: Ми_Cola

            Ты хочешь сказать, что хороший журналист - это мертвый журналист?ні, я хочу сказати, що хороший журналіст - це чесний журналіст!Только почему-то почти все честные очень быстро становятся мертвыми...не завжди, буває й щасливий кінецьИсключение только подтверждает правило.

              723.03.15, 09:57Відповідь на 2 від TatianaR

              Ты хочешь сказать, что хороший журналист - это мертвый журналист?ні, я хочу сказати, що хороший журналіст - це чесний журналіст!Честный - примерно как вот вот ЭТИ ТВ-Журналюги, которые из РЕАЛЬНОГО видео - "нарезали" ЛАПШУ на наши уХи?
              https://www.youtube.com/watch?v=peXwnyDA2r8 = "12 баллов по шкале цинизмa! Укр-СМИдиотизации НАГЛО ВРУТ!!!".

                823.03.15, 10:01Відповідь на 5 від Гість: Ми_Cola

                Ты хочешь сказать, что хороший журналист - это мертвый журналист?ні, я хочу сказати, що хороший журналіст - це чесний журналіст!Только почему-то почти все честные очень быстро становятся мертвыми...не завжди, буває й щасливий кінецьИсключение только подтверждает правило.Честный - это РАСКАПЫВАЮЩИЙ ПРАВДУ - и выводящий ее на Свет Божий... Но такая правда идет во ВРЕД ЗАКАЗЧИКУ БРЕХНИ - а концы обычно тянутся в самые "верха" у Корыта Власти...
                Потому нормальные журналисты долго НЕ живут...

                  924.03.15, 19:54

                  ТатьянаР, а хто такий Григорій Гонгадзе? Родич Георгія? Також вбили?

                    1025.03.15, 09:13Відповідь на 9 від AltDanko53

                    дякую

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна