хочу сюди!
 

Татьяна

57 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Пеніс відразати потрібно було по саме горло!

Партизани спіймали лікаря-уролога, який кастрував бійців у полоні
Наталія Світанок 20 березня 2015, 14:55
 17992  5
Партизани спіймали лікаря-уролога, який кастрував бійців у полоні


У Донецьку група партизанів "Тіні" спіймали лікаря-уролога  районної поліклініки, який займався кастрацією українських військовослужбовців у ворожому полоні.

Про це повідомляє лідер партизанської групи Олександр Гладкий, новину передає «Преса України».

«Групи партизан "Тіні" вийшли на виконання своїх бойових завдань у режимі "вільне полювання" - підрив бойової техніки та боєприпасів для реактивної і ствольної артилерії противника, бензовозів, знищення живої сили супротивника, зрадників і поліцаїв на території м. Донецька», - каже командир загону.

У ніч із 17-го на 18-те березня у Донецьку партизани спіймали лікаря-уролога районної поліклініки, який займався кастрацією українських військовослужбовців у полоні.

«Лікаря кастровано прямо в поліклініці, хай с*ка мучиться. Око за око, зуб за зуб! За кожного нашого помстимося», - наголошує лідер партизанів.

Нагадаємо, днями група партизанів у Донецьку знищила 4 бензовози і 18 Уралів зі снарядами, а також численну кількість Камазів та іншої техніки.

Читайте також:

16

Коментарі

120.03.15, 20:58

А коли я казала, що у нас в лікарні перебувають понівечині солдати (кастровані), що були полоненими, мене назвали провокаторшою. А у деяких відсутня почка, відрізані вуха і язики.

    Гість: Dalia

    220.03.15, 21:10

    Такі партизанські групи і мають там діяти.А то заганяють солдатів у "котли" і знищують.
    З тим катом правильно зробили.

      321.03.15, 08:45Відповідь на 1 від ЯКриворожанка

      А коли я казала, що у нас в лікарні перебувають понівечині солдати (кастровані), що були полоненими, мене назвали провокаторшою. А у деяких відсутня почка, відрізані вуха і язики.Да, я тоже писала, что в новостной ленте об этом упомянули и через полчаса эту новость убрали. а тогда тут нас всех успокаивали. что это неправда говорили, что эту операцию могут делать только медики- специалисты. Таких медиков - привселюдно на кол!

        421.03.15, 10:08Відповідь на 3 від olginsad

        Маєте рацію. У мене і кілків досить.

          521.03.15, 11:39

            621.03.15, 19:38Відповідь на 5 від Hudson Hawk

            Україна - найкраща!

              721.03.15, 20:27Відповідь на 2 від Гість: Dalia

              Такі партизанські групи і мають там діяти.А то заганяють солдатів у "котли" і знищують.
              З тим катом правильно зробили.
              А коли ПАРТИЗАНИ почнуть ПЕРЕМАГАТИ - Петюня і для них організує чергове перемир'я, і новий "котел"...
              Бо інакше Путя відкрутить Петі яйця...

                821.03.15, 21:48

                Уролог поліклініки не може каструвати, він просто не вміє.

                  922.03.15, 16:40Відповідь на 6 від Характерник+

                  ТАК