хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

З життя пішла мразь, пішла як мразь

З передсмертної записки М.Чечетова: немає ніяких моральних сил більше жити. Я йду

КИЇВ. 28 лютого. УНН. Михайло Чечетов сьогодні вночі дійсно викинувся з вікна власної квартири з 17 поверху будинку за адресою Вул. Мишуги 2. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив народний депутат Антон Геращенко, передає УНН.

“Це сталося близько 1:00 ночі. У Михайла Чечетова на Мишуги 2 була двох поверхова квартира”, — пише А.Геращенко.

“Дружина Михайла Чечетова залишалася на першому поверсі квартири, прокинулася в 3 години ночі і не виявила поруч чоловіка, обійшла всю квартиру і побачила на другому поверсі квартири, відкрите вікно і тапочки чоловіка.

Судячи з опитування дружини та інших осіб бачили його напередодні, він перебував у глибокій депресії, після початку кримінального провадження за підозрою його у зловживанні службовим становищем під час “ручного” голосування 16 січня 2014 року.

Крім того Генеральна прокуратура заявляла про підготовку до висування та інших звинувачень проти М.Чечетова.

Михайло Чечетов залишив після себе передсмертну записку приблизно такого змісту:"Немає ніяких моральних сил більше жити. Я йду. Думаю так буде краще для всіх. Спасибі всім за підтримку“, — повідомляє А.Геращенко.

За фактом смерті М.Чечетова порушено кримінальне провадження за статтею 115 Кримінального Кодексу — умисне вбивство, як робиться завжди в таких випадках для того щоб перевірити всі можливі версії.

Як пише А.Геращенко, “судячи з показань дружини Михайла Чечетова, сумнівів у тому, що це було самогубство у мене немає”.

“Є тільки момент про те, не довели його до самогубства погрозами при зустрічі або по телефону, особи проти яких він міг дати свідчення. Це також буде детально перевірятися слідством”, — пише нардеп.

“Природно сьогодні соцмережі заполонять версії про те, що до Чечетова в квартиру вночі проникли кілери, витягли його з ліжка не розбудивши дружини і викинули його з вікна. Але ця версія не має під собою підстав”, — зазначає А.Геращенко.

Будемо говорити прямо, Михайло Чечетов ніколи не був прикладом стійкості і мужності. У 2005 році уже на першому ж допиті у прокуратурі він здав з потрохами незаконну схему приватизації Криворіжсталі Кучмою, який дав прямі вказівки продати її Ахметову-Пінчуку за заниженою ціною.

Тоді при Президентові Ющенку і генпрокурор Піскун його відмазали від кримінальної відповідальності.

А зараз Михайло Чечетов мабуть зрозумів, що шансів відкрутитися від покарання і вийти сухим з води у нього немає, а сидіти в колонії в його віці з його болячками йому не хотілося.

Шкода, що ми тепер не дізнаємося багато цікавого з можливих свідчень Михайла Чечетова”, — пише А.Геращенко.

9

Коментарі

128.02.15, 11:06

У пеклі, суці, нечистими диригувати

    228.02.15, 11:48

    І шо я маю повірити, що підлий боягуз прикрив грудью всю решта мразь ?....

      31.03.15, 14:36

      вот имеено

        42.03.15, 10:14Відповідь на 2 від doktor_khaos

        Регионалы сами убрали чтоб не сдал всех