хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

Я, вірю Колесникові, а не ГШ

Колесник заявив, що Генштаб «фантастично бреше» стосовно реалій у Дебальцевому
Дарина Кириленко 16 лютого 2015, 15:02
 9270
Колесник заявив, що Генштаб «фантастично бреше» стосовно реалій у Дебальцевому


Інформація, яку оприлюднює Генштаб, АТО і Міноборони щодо ситуації у місті Дебальцеве – фантастика. Більше того, у бійців є великий сумнів, що спікери відомств взагалі знають координати противника. Про це заявив командир 40-го батальйону територіальної оборони «Кривбас» Микола Колесник. Новину повідомляє «Преса України».

«Доповідаю, всю ніч по опорникам працювала арта противника… В асортименті –  «Град», міномети, БМП. Знову були танчики, тільки їх не наша арта відігнала. Просто БК відстріляли і відійшли. Допомоги не було і немає. Сподіваємося, буде. Оточення опорників є, поруч – наростаюче скупчення техніки і живої сили противника, що визначається візуально. Психологічний тиск є. Ще є великий сумнів у тому, що в ГШ є координати наших опорників», - заявив Колесник. 

Також комбат акцентував свою увагу на тому, що «доповідь спікерів Міноборони, Генштаба й АТО щодо ситуації з «Кривбасом» - чиста фантастика, видача бажаного за дійсне». 

На останок, Колесник іронічно резюмував: «Особливо круто прозвучало про роботу нашої арти і доставки всього необхідного».

Зазначимо, згідно даних Генштабу, бойовики, які отримали відсіч від українських військових, і вирішили перейти до психологічного тиску на бійців. Терористи вимагали скласти зброю та здатися.

14

Коментарі

116.02.15, 17:50

и кому верить\

    216.02.15, 18:48

    Міністра оборони в Дебальцево

      316.02.15, 18:55

        416.02.15, 19:33Відповідь на 2 від М_Ірина

          517.02.15, 08:18Відповідь на 1 від YriiL

          и кому верить\Ну явно не отому "ТВ-Речнику" с перепойными кругами вокруг глаз...

            617.02.15, 08:55

            Зараз звязку з хлопцями з Дебальцево не має. Самостійно, без допомоги ззовні вони звідти вийти не можуть. Скрізь прострелюється. А в генштабі все клас. На головних новинах взагалі і згадки про Дебальцево не має. Більше 5 тисяч людей в оточенні. А ми розповідаємо про демобілізацію. Я просто офігєваю від нашого однотурового.