Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Земляки, допоможіть!

85

Коментарі

122.01.15, 00:00

неладное что-то с тем аэропортом....
такое количенство только раненых и толлько в одной больнице .. что там происходит вапще..

    222.01.15, 00:08Відповідь на 1 від Parichka

    кажуть, ще в Харків навезли

      322.01.15, 00:13Відповідь на 2 від Міс Марпл

      кажуть, ще в Харків навезли
      вот и подумать, что там на самом деле происходит? может и не то совсем, что нам вещают.. не дай Бог..

        422.01.15, 00:15Відповідь на 3 від Parichka

        а що?

        ПиСи. Ярош поранений

          522.01.15, 00:17Відповідь на 4 від Міс Марпл

          а що?

          ПиСи. Ярош поранений

          ну сама посуди - если столько раненых, значит - не все так оптимистично и красиво, как нам говорят.. а убитых сколько ребят?

            622.01.15, 00:19Відповідь на 5 від Parichka

            а що?

            ПиСи. Ярош поранений
            ну сама посуди - если столько раненых, значит - не все так оптимистично и красиво, как нам говорят.. а убитых сколько ребят?
            я не знаю, що відповісти. Завтра кума говоритиме з кіборгами, будуть новини - напишу

              722.01.15, 00:22Відповідь на 6 від Міс Марпл

              а що?

              ПиСи. Ярош поранений
              ну сама посуди - если столько раненых, значит - не все так оптимистично и красиво, как нам говорят.. а убитых сколько ребят?
              я не знаю, що відповісти. Завтра кума говоритиме з кіборгами, будуть новини - напишу

              ну вот нам, мне кажется, не всё говорят и не совсем правдиво.. не хочу нагнетать, но это как с котлами - когда сотни ребят просто закопали. а лысенко уверенно сообщал с трибуны о том, что все на контроле

                Гість: G07

                822.01.15, 00:44Відповідь на 1 від Parichka

                В Ап вже 17.01 не було жодного спроможного нашого бійця. 18.01 Харків та Дніпро не приймали поранених. Їх прийняла Одеса. Більше десятка швидких везли з аеропорту в лікарні. Шукала інфу на наших сайтах всі ті дні. Ані слова, лише вперте "аеропорт наш. Кіборги з останніх сил,але мужньо.. " Не вірила власним очам. Лише зараз видали інфу на загал. Нами правлять страшні пройдисвіти. І не варто заради них віддавати своє молоде життя.

                  922.01.15, 00:54Відповідь на 8 від Гість: G07

                  пропонуєш здатися рашці?

                    1022.01.15, 01:34

                    про аэропорт....

                    http://www.pravda.com.ua/news/2015/01/22/7055915/

                    ми його втратили

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      6
                      попередня
                      наступна