І це таки так
- 06.01.15, 19:58
- Ми любимо тебе, Україно!
Протягом декількох місяців слово «кіборг» побило всі рекорди за вживаністю в українському суспільстві. Не менш популярні в Україні виявилися слова «волонтер» і «доброволець». Всі ці слова мають позитивне емоційне забарвлення. До такого висновку прийшли дослідники - автори словника сучасної української мови і сленгу «Мислово». Про цю новину повідомляє «Преса України».
Цікаво, що слово «кіборги» з'явилося в широкому вживанні з легкої руки збентеженого бойовика, який інакше ніяк не міг пояснити причину, з якої передові загони російських військ і різних бойовиків-найманців у всеозброєнні не могли взяти аеропорт Донецька, який з травня 2014 року захищали всього лише кілька десятків українських військових зі стрілецькою зброєю.
«Не знаю, хто захищає Донецький аеропорт, але ми їх три місяці вибити не можемо. Пробували штурмувати - нам таких вломили - ми відійшли. Почали накривати «Градами» - вони пірнають в підземні колектора каналізації. Після обстрілу ми наступати, а вони виринають і знову нам дають просратися. Вирішили колектора залити стоками каналізації. Зафігачили «Градами» - вони під землю - ми заливаємо колектора. І типу захоплюємо територію аеропорту. Вони по колекторам перебралися аж до Авдіївки - піднялися наверх - повернулися верхи в аеропорт і знову нам наваляли і нас вигнали. При цьому захопили нашу зброю, нашу техніку і взяли у нас кілька десятків полонених, яких загнали в нами ж затоплений гівном колектор і закрили на замок.
Далі у них почалися проблеми з хавчиком (так як Порошенко шоколадних цукерок їм не надіслав). Вони вночі роблять вилазку в Донецьк - беруть в полон ще пару десятків наших - підсрачниками женуть в аеропорт і звідти вимінюють їх (а заодно і тих, хто в колекторі гівно нюхав) на три тонни хавчика (переважно тушонка). Я не знаю, хто там сидить, але це не люди - це кіборги!», - розповідав у вересні в мережі сепаратист.
Також, важливими позитивними словами в умовах війни стали слова «волонтер» і «доброволець». Знаковість слова «волонтер» полягала в активному безоплатному намірі взяти на себе основний тягар допомоги українській армії та переселенцям з тимчасово окупованих територій. А позитив, укладений у слові «добровольці» проявився в перші хвилини російської агресії - саме українські добровольці були першими, хто став на захист країни в той час, коли армія виявилася не в змозі чинити хоч якийсь опір зовнішнім загрозам.
Також у словник «Мислово» потрапили негативно забарвлені слова, що характеризують минулий рік. Ними виявилися слова «анексія», «війна», «АТО» або «ватники».
Примітно, що слово «реформи», хоч і було постійно на слуху і мало величезний суспільний запит після Евромайдана, все ж не увійшло в список головних слів минулого року. До речі, згідно авторам словника, в минулому році словом року було як раз слово «Євромайдан».
Довідка: онлайн-словник «Мислово» є інтерактивним проектом розвитку сучасної української мови і сленгу, визначення якого пишуть звичайні користувачі. Основними критеріями вибору є популярність слова і його соціальна значимість.
Коментарі
ЯКриворожанка
16.01.15, 20:01
olginsad
26.01.15, 22:39
Alter ego*
37.01.15, 02:23
Це вже не актуально! Про Донецьк читайте тут:http://blog.i.ua/user/2675316/1618951/
М_Ірина
47.01.15, 19:02
Слава українцям
Характерник+
57.01.15, 19:10Відповідь на 4 від М_Ірина
Слава Героям України!
Кривовус
67.01.15, 21:36
А що то за інформація, що наших кіборгів лугандони перевіряють при ротації в аеропорт і обмежують боєкомплект бійців одним ріжком?
Як таке може бути???