Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

З великою радістю дізнався...

Оприлюднені фото спаленого кортежу «Бетмена» (ФОТО)18+
Наталія Світанок 02 січня 2015, 01:06
 17837
Оприлюднені фото спаленого кортежу «Бетмена» (ФОТО)18+

Сепаратистські ЗМІ опублікували фото з місця, де було спалено кортеж начальника штабу четвертої бригади ЛНР Олександра Бєднова.

Новину передає «Преса України».

Сепаратистські ЗМІ підтвердили факт загибелі шістьох охоронців «Бетмена» під час спецоперації російських служб.

"Лутугинський поворот. Місце спалення кортежу Олександра Бєднова (Бетмена). Загинули 6 ополченців із супроводу, позивні "Кіт", "Бритва", "Витязь", "Золотий", особи решти загиблих уточнюються", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, вчора, 1 січня у районі с. Георгіївка Лутугинського району Луганської області спецслужби Росії провели операцію з ліквідації бойовика Олександра Бєднова. Під час затримання «Бетмена» було знищено шестеро його охоронців та  декілька осіб арештовано, в тому числі дружину. Самого Бєднова спецпризначенці нібито вивезли до Росії.

Читайте також:

9

Коментарі

12.01.15, 18:26

Хочеться чимбільше такого роду інформації.

    22.01.15, 18:37

    Яка насолода, бачити спалені трупи окупантів

      32.01.15, 19:36Відповідь на 2 від Мольфар

      Яка насолода, бачити спалені трупи окупантівне пойму а навіщо це так?

        42.01.15, 20:54Відповідь на 3 від ЛУКАВИЙ

        Нащо так повелися із окупантами? Маю певну підозру, їх спалили із реактивних вогнеметів тому що вони окупанти.

          52.01.15, 21:03Відповідь на 4 від Мольфар

          Нащо так повелися із окупантами? Маю певну підозру, їх спалили із реактивних вогнеметів тому що вони окупанти.тут якийсь інший задум. возможно не підкорявся командуванню. проводять упорядкування військових формувань. це ні дочого доброго не привиде

            62.01.15, 21:24Відповідь на 5 від ЛУКАВИЙ

            Маєте рацію, горілка - це дійсно зло!

              72.01.15, 21:33Відповідь на 6 від Мольфар

              Маєте рацію, горілка - це дійсно зло!я завжди правий

                82.01.15, 21:52Відповідь на 7 від ЛУКАВИЙ

                Правий ви чи лівий, звідсіля невидко. А, от у випадку про який йшлося, таки маєте рацію

                  92.01.15, 21:54Відповідь на 8 від Мольфар

                  Правий ви чи лівий, звідсіля невидко. А, от у випадку про який йшлося, таки маєте раціюнаголос на "И" треба робить

                    102.01.15, 21:58Відповідь на 9 від ЛУКАВИЙ

                    Перепрошую. В українській мові слово "правий" застосовують тільки тоді, коли йдеться про політичну позицію. В усіх інших випадках використовують інші слова, наприклад, я, не помилився, моя думка слушна, це дійсно так....тощо.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна