хочу сюди!
 

Катерина

42 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

Найшов кого просити....

Порошенко попросив Росію вивести війська з України і закрити кордон
Слава Демкова 11 грудня 2014, 05:25
 4749
Порошенко попросив Росію вивести війська з України і закрити кордон

Президент України Петро Порошенко закликав Росію зупинити вогонь на Донбасі, вивести свої війська і закрити кордон з Україною, практично дослівно повторивши слова, сказані ним у вересні.

Такі новини Преса України повідомляє з посиланням на звернення Порошенка до російської влади на прес-конференції в австралійському Мельбурні.

«Будь ласка, зупиніть вогонь. Будь ласка, відпустіть заручників. Будь ласка, виведіть війська з моєї території», - сказав він.

Він також закликав РФ закрити кордон з Україною, що на його переконання, через кілька тижнів «призведе до миру і стабільності».

«Я тільки хочу прояснити, що Україна веде війну не тільки за власну незалежність і територіальну недоторканність, ми воюємо за свободу, демократію, мир», - додав президент.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що вперше за історію незалежної України президент відвідав з державним візитом Австралію. Петро Порошенко вже провів офіційну зустріч з прем'єр-міністром Австралії Тоні Ебботом.

8

Коментарі

112.12.14, 07:56

а шо робив Петя коли кацапстан готував Трагедію під Іловайськом ?ЗЛИВ Путіну точні коордінати!

    212.12.14, 10:40

    Наверное плохо попросил...