хочу сюди!
 

Татьяна

57 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Як послали Ляшка

17

Коментарі

110.12.14, 19:28

Послали, - то мусить іти туди...

    Гість: Ket_ket

    210.12.14, 19:28

    А шо його посилати, він з нього ще не зліз

      310.12.14, 20:08Відповідь на 2 від Гість: Ket_ket

      А шо його посилати, він з нього ще не злізВот когда я с тобой полностью согласен!

        Гість: Ket_ket

        410.12.14, 20:13Відповідь на 3 від Мимоход

        А шо його посилати, він з нього ще не злізВот когда я с тобой полностью согласен!Ну, за взаимопонимание!

          510.12.14, 20:16Відповідь на 4 від Гість: Ket_ket

          А шо його посилати, він з нього ще не злізВот когда я с тобой полностью согласен!Ну, за взаимопонимание!
          А Ляшко хай нэ злазыть з тиеи палкы.

            Гість: Ket_ket

            610.12.14, 20:21Відповідь на 5 від Мимоход

            А шо його посилати, він з нього ще не злізВот когда я с тобой полностью согласен!Ну, за взаимопонимание!А Ляшко хай нэ злазыть з тиеи палкы.Я вот не понял, как это Беня разрешил заднеприводному Ляшко лезть в его вотчину? Нипанятна

              Гість: Ket_ket

              710.12.14, 20:33

              Это его самое любимое место пребывания! Что вы, зачем его туда посылать, когда ему в радость! Нет, надо его в самое ненавистное место посылать, вот только бы знать где оно.К суровым челябинским парням

                810.12.14, 20:45

                МИ офіцери УПА не є прихильники ЛЯШКА але в першу чергувсі совісні УКРАІНЦІ запорожці мають послати подалі до ХЙЛА отого скурвого сина який має нахабство будучи по крові і морді чужинцем МЕРУВАТИ в нашім давнім козацькім місті й ВЛАДА має бути ПО ВСІЙ УКРАЇНІ все більш українська а не масонжидівська !!! .Вірим в поміч Бога та нашу над Антихристом Путіним і всіма потворами зла скору УПА Перемогу !!! Всього кращого ВАМ наші патріоти ХРИСТИЯНИ ! Щасливо з Богом =Слава УКРАІНІ http://blog.i.ua/user/4400999

                  910.12.14, 20:47

                  Сіна у в'язницю треба , він бандит.

                    1010.12.14, 21:00Відповідь на 9 від Jushka

                    Нічого про це сказати н еможу. Але бачила фото Сіна з такими крутими в Звпорізькій області людьми........