хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Послідовний парубок))

25

Коментарі

18.10.14, 21:29

Любімий мусчіна!

    28.10.14, 21:49

    маладец...і женився і правильно одягнувся....

      38.10.14, 22:08Відповідь на 1 від ЛанаСкала

      Любімий мусчіна!бля, я думав шо то я

        48.10.14, 22:25Відповідь на 3 від НеЖриМоэСало5

        Любімий мусчіна!бля, я думав шо то яНє, ну ти самий любімий! А цей тікі любімий

          58.10.14, 22:32Відповідь на 4 від ЛанаСкала

          Любімий мусчіна!бля, я думав шо то яНє, ну ти самий любімий! А цей тікі любімийзятю вже зупи зварганила і бігом на і юа

            69.10.14, 07:51Відповідь на 5 від НеЖриМоэСало5

            Любімий мусчіна!бля, я думав шо то яНє, ну ти самий любімий! А цей тікі любімийзятю вже зупи зварганила і бігом на і юаНє, мужу, - рєбьонки зараз у сватів, там ремонт - помагають.

              79.10.14, 08:03Відповідь на 6 від ЛанаСкала

              Любімий мусчіна!бля, я думав шо то яНє, ну ти самий любімий! А цей тікі любімийзятю вже зупи зварганила і бігом на і юаНє, мужу, - рєбьонки зараз у сватів, там ремонт - помагають.як ти свою рідну дитину віддала на таку каторгу, ти не Мать!

                89.10.14, 08:15Відповідь на 7 від НеЖриМоэСало5

                Любімий мусчіна!бля, я думав шо то яНє, ну ти самий любімий! А цей тікі любімийзятю вже зупи зварганила і бігом на і юаНє, мужу, - рєбьонки зараз у сватів, там ремонт - помагають.як ти свою рідну дитину віддала на таку каторгу, ти не Мать!
                Дак вони недалеко живуть, через пару улиць - всьо под контрольом! І моїм чуткім руководством!

                  99.10.14, 08:19Відповідь на 8 від ЛанаСкала

                  Любімий мусчіна!бля, я думав шо то яНє, ну ти самий любімий! А цей тікі любімийзятю вже зупи зварганила і бігом на і юаНє, мужу, - рєбьонки зараз у сватів, там ремонт - помагають.як ти свою рідну дитину віддала на таку каторгу, ти не Мать!
                  Дак вони недалеко живуть, через пару улиць - всьо под контрольом! І моїм чуткім руководством!
                  я поняв

                    109.10.14, 08:26Відповідь на 9 від НеЖриМоэСало5

                    Любімий мусчіна!бля, я думав шо то яНє, ну ти самий любімий! А цей тікі любімийзятю вже зупи зварганила і бігом на і юаНє, мужу, - рєбьонки зараз у сватів, там ремонт - помагають.як ти свою рідну дитину віддала на таку каторгу, ти не Мать!
                    Дак вони недалеко живуть, через пару улиць - всьо под контрольом! І моїм чуткім руководством!
                    я поняв
                    Вчора вечером, після "Роксолани" ми з папіком їздили до них

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна