хочу сюди!
 

Наська)

34 роки, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 20-90 років

Увага

Після тривалих, важких, кровопролитних боїів рашистським військам лугандонії вдалося звільнити лугандонів від українських: зарплат, пенсій, стипендій, соціальної допомоги....

   Слава рашистським окупантам, які дали лугандонам те, чого вони заслужили 

87%, 13 голосів

0%, 0 голосів

13%, 2 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
11

Коментарі

129.09.14, 19:07

Ну ,не всі там лугандони, є щирі українці-патріоти. Кілька моїх друзів, наприклад, що через різні обставини не мали змоги виїхати

    229.09.14, 19:20Відповідь на 1 від Кривовус

    Ну ,не всі там лугандони, є щирі українці-патріоти. Кілька моїх друзів, наприклад, що через різні обставини не мали змоги виїхатиЗГІДНІ МИ офіцери УГВР але більшість там НА ЛУГАНЩИНІ задурена й люмпен антиукраінська з пристосуванців і комунолюбів от і маєм біду і цю війну без БОЖОІ ПОМОЧІ воскреслих ГЕРОІВ УПА й АТО немож виграти бо в БІБЛІІ сказано що буде дано АНТИХРИСТУ ПУТІНУ перемогти святих і вже тоді коли майже всі люди зневіряться БОГ ЯВНО славно прийде на поміч УКРАІНІ й знищить ВСІХ злих людей на віки вічні а добрих омолодить або воскресить ! ДАЙ БОГ кращого ! http://blog.i.ua/user/4400999/ СЛАВА УКРАЇНІ !

      329.09.14, 21:18Відповідь на 1 від Кривовус

      Якась доля правди у ваших словах є. Та усе ж... Моя думка така, щирі українські патріоти увійшли до списку "Небесної сотні" у Києві та "Небесної тисячі" на полях лугандонії. А ті, хто тупо чекає визволення із рук щирих українських патріотів немають права називати себе щирими українськими патріотами. Я так вважаю!

        429.09.14, 21:18Відповідь на 2 від SOKILDNISТЕR+

        Ну ,не всі там лугандони, є щирі українці-патріоти. Кілька моїх друзів, наприклад, що через різні обставини не мали змоги виїхатиЗГІДНІ МИ офіцери УГВР але більшість там НА ЛУГАНЩИНІ задурена й люмпен антиукраінська з пристосуванців і комунолюбів от і маєм біду і цю війну без БОЖОІ ПОМОЧІ воскреслих ГЕРОІВ УПА й АТО немож виграти бо в БІБЛІІ сказано що буде дано АНТИХРИСТУ ПУТІНУ перемогти святих і вже тоді коли майже всі люди зневіряться БОГ ЯВНО славно прийде на поміч УКРАІНІ й знищить ВСІХ злих людей на віки вічні а добрих омолодить або воскресить ! ДАЙ БОГ кращого ! http://blog.i.ua/user/4400999/ СЛАВА УКРАЇНІ !"задурена" - не те слово... Вони в цій іннфрмаційно-помийній ямі живуть і навіть не розуміють, не уявляють інше, людське життя...

          529.09.14, 21:24Відповідь на 3 від Характерник+

          Якась доля правди у ваших словах є. Та усе ж... Моя думка така, щирі українські патріоти увійшли до списку "Небесної сотні" у Києві та "Небесної тисячі" на полях лугандонії. А ті, хто тупо чекає визволення із рук щирих українських патріотів немають права називати себе щирими українськими патріотами. Я так вважаю!Якась доля правди і у Ваших словах є, але, коли людині, як і моїм друзям за 70... і їм не випало щастя полягти під кулями скаженої кремлівської мавпи, то їх треба виключити зі списку патріотів України, хоча вони роблять все, що в змозі робити на користь України...

            629.09.14, 21:30Відповідь на 5 від Кривовус

            Ви маєте право вважати так як Ви вважаєте. Але я нітрішечки не бажаючи образити ні Вас, ні Ваших друзів усе таки переконаний що щирі патріоти виявляють свій патріотизм у смертельній боротьбі із окупантами. Чи не так?

              729.09.14, 21:48Відповідь на 6 від Характерник+

              Ви маєте право вважати так як Ви вважаєте. Але я нітрішечки не бажаючи образити ні Вас, ні Ваших друзів усе таки переконаний що щирі патріоти виявляють свій патріотизм у смертельній боротьбі із окупантами. Чи не так?Коли Вам стукне 14-15 років, може Ви станете більш поблажливі до здібностей стерших...
              Чи не так?

                829.09.14, 23:14Відповідь на 7 від Кривовус

                Мій справжній вік 60. Так що мій юний друже нічого на дзеркало кивати...

                  930.09.14, 09:29Відповідь на 5 від Кривовус

                  Ви, як завжди, праві. Партизанська війна тим і хороша, що не така помітна, як на полі бою.

                    1030.09.14, 09:52Відповідь на 9 від Alter ego*

                    Ви, як завжди, праві. Партизанська війна тим і хороша, що не така помітна, як на полі бою.Дякую за розуміння. Робимо, що можемо, на що вистачає розуму. І сили...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна