Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Анастасия

41 рік, риби, познайомиться з хлопцем у віці 42-48 років

Красота спасьот мір?

“Россия вошла в десятку самых интересных, красивых и привлекательных для туристов стран мира» –пише газета.ру…

Ну що, ж вошла –так вошла. Всякого бува. Сподіваюся, що опрос проводився ісключітєльно серед громадян Китаю. Репрезентативна вибірка – півтора мільярда респондентів. Для Китаю вона (Росія) давно дуже прівлєкатєльна і сильно інтірєсна. І це – хорошо… Кажуть, що в Росії вже є досить багато поселень, де давно пахне не “русскім духом”, а імбірьом, уткою по-пекінськи, і паличками для рису… І це тоже довольно хорошо… Вєлікоє пєрєсєлєніє народов – це наше всьо (люблю Гумільова. Молодшого. Це для посвящонних)

Про шо це я? – А, згадав… Трапилося якось бути мені в гостях на Корсіці у одного ізвєсного продюсера французького телебачення. Сиділи ми там, бухали з средньою інтесивністю і говорили за жизнь… На столі лежала фотокнижка красівого тіпа “Сіберіа” – про Сібірь… Там були ізображені всякі чукчі, олені (небриті і неголені), а также разна тайга і проча поібень…

Очінь красіва страна, - сказав один із гостєй… Ага, красіва, - сказав мій знакомий продюсер… Ядерний гриб, в якомусь смислі також красівий, а ракова клітина – тоже дуже цвітна і гарна… Красота, блять, неопісуєма… Гость ніхуя не пойняв, ну мовчки согласився і випив…

Я колись також хотів поїхать в Росію. Мені хотілося на Алтай, на Байкал і на Камчатку… Тепер не полечу, мабуть… Прийдеться “давиться” Ямайкою і Сен-Бартом 

В мене на востоці Росії живе дальній родич. Чистокровний руський… Але, на диво адекватний. І вообще, я звернув увагу, що чим далі на Схід, і далі від Москви, - тим більше в Росії адекватних людей. Це якийсь феномен, з яким ще належить розібратися, чого воно так…

Іноді він мені дзвонить в чотири часа утра, забувши про різницю в чотири часа, щоб сообщить, шо “путін – хуйло”!

Та знаю,-знаю, кажу… Слава Україні! – “Гіроям слава”, - смішно відповідає він мені, коверкаючи українську мову… Ну я за це на нього не в обіді…


9

Коментарі

114.08.14, 15:05

красота там не живет ...там живет тупизм и злость

    214.08.14, 15:10Відповідь на 1 від Tatosha

    За високим бетонним парканом.

      314.08.14, 15:10Відповідь на 2 від Ozzyman

      За високим бетонним парканом.да

        414.08.14, 15:14

        Територія, на якій розташована підаРашка, і справді дужку красива. Тільки до держави кацапстан це не має ніякого відношення.

          514.08.14, 15:21Відповідь на 4 від ЛанаСкала

          Територія, на якій розташована підаРашка, і справді дужку красива. Тільки до держави кацапстан це не має ніякого відношення.точно ...природа ж не виновата,что там родилась

            614.08.14, 17:06Відповідь на 5 від Tatosha

            Територія, на якій розташована підаРашка, і справді дужку красива. Тільки до держави кацапстан це не має ніякого відношення.точно ...природа ж не виновата,что там родилась Я б даже сказала - природа не виновата, що на ній орда розплодилась...

              714.08.14, 21:19Відповідь на 6 від ЛанаСкала

              Територія, на якій розташована підаРашка, і справді дужку красива. Тільки до держави кацапстан це не має ніякого відношення.точно ...природа ж не виновата,что там родилась Я б даже сказала - природа не виновата, що на ній орда розплодилась...вот лучше и не скажешь

                815.08.14, 19:56Відповідь на 6 від ЛанаСкала

                Територія, на якій розташована підаРашка, і справді дужку красива. Тільки до держави кацапстан це не має ніякого відношення.точно ...природа ж не виновата,что там родилась Я б даже сказала - природа не виновата, що на ній орда розплодилась...