хочу сюди!
 

Людмила

49 років, риби, познайомиться з хлопцем у віці 46-60 років

Кінець війні!

Да, не думав дєдушка, шо перелом у війні відбудеться саме так. Думав, через кров у операції по визволенню Донецька, а воно он як вийшло… Але все логічно.

Армія України б’ється все краще і краще. Сепаратисти й двох днів би не втрималися проти наших воїнів. Тому Хуйлу постійно доводилося надавати все більшу допомогу своїм диверсантам. Спочатку стрілецькою зброєю. Потім бронетехнікою. Згодом прикриттям ППО і авіацією. Армія України змушувала Хуйла все більше і більше ризикувати, тому рано чи пізно вин мав перейти червону лінію. І він її перейшов сьогодні, 17 липня 2014 року.

Шото дєдушке подсказує, шо в Хуйлостанє найрозумніші поняли – Хуйла пора слівать. Наблюдаєм.


https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1513664752201036&id=100006725776067

11

Коментарі

118.07.14, 07:13

Пора Путину, Медведеву, Лаврову, Глазьеву и всей московской мрази искать прибежище в Татарстане, Башкортостане, а лучше всего создать какую - нибудь Дальневосточную Курильскую империю в составе Кунаширской, Итурупской и др. Дальневосточных Народных республик. Назначить себя императором, министрами империи по делам ДНР и ЛНР назначить Януковича. Медведчука назначить управляющим канцелярии империи. Диму Киселёва определить в должность главного Гебельса. Медведева назначить главным Медведем Курил.

    Гість: ПТН ХЛО

    218.07.14, 08:45

    Жаль, что поляки не помогли с самолетом. А ТО уже был бы праздник

      анонім

      318.07.14, 11:19

      Дорогою ціною, але хай би це було так.

        418.07.14, 11:25Відповідь на 1 від VChmyriov

          518.07.14, 11:26Відповідь на 2 від Гість: ПТН ХЛО

          Жаль, что поляки не помогли с самолетом. А ТО уже был бы праздник?? я не в курсі.

            618.07.14, 11:27Відповідь на 3 від анонім

            Дорогою ціною, але хай би це було так.Дешевше, ніж є, не вийде. Аби не було дорожче.

              Гість: ПТН ХЛО

              718.07.14, 11:28Відповідь на 5 від Міс Марпл

              Жаль, что поляки не помогли с самолетом. А ТО уже был бы праздник?? я не в курсі.Так рашисты уже "подозревают", что хотели путинский самолет сбить

                818.07.14, 12:16Відповідь на 7 від Гість: ПТН ХЛО

                Жаль, что поляки не помогли с самолетом. А ТО уже был бы праздник?? я не в курсі.Так рашисты уже "подозревают", что хотели путинский самолет сбитьта хіба ж можна вірити лайфньюз? то ж від лукавого!

                  Гість: ПТН ХЛО

                  918.07.14, 12:23Відповідь на 8 від Міс Марпл

                  Жаль, что поляки не помогли с самолетом. А ТО уже был бы праздник?? я не в курсі.Так рашисты уже "подозревают", что хотели путинский самолет сбитьта хіба ж можна вірити лайфньюз? то ж від лукавого!Так это заявляет чиновник высокого уровня... Но, видимо, говорит, что приказали

                    1018.07.14, 12:33Відповідь на 9 від Гість: ПТН ХЛО

                    Жаль, что поляки не помогли с самолетом. А ТО уже был бы праздник?? я не в курсі.Так рашисты уже "подозревают", что хотели путинский самолет сбитьта хіба ж можна вірити лайфньюз? то ж від лукавого!Так это заявляет чиновник высокого уровня... Но, видимо, говорит, что приказалиМабуть, у них не заведено включати мізки.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна