хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

Про біженців...


 щеки набиты, жует, нервно сглатывает….
- Господи, хоть пожру, нормальной еды….ам-ам (жует) сало, сало, сало….Господи, соседка, борщ у тебя (показывает) О! вне конкуренции.
Соседка, круглые глаза:
-Дык не грела, вчерашний, ты б сказал, я б , нагрела хоча б…
Сосед-беженец, своей половине:
-А ты все п…шь. Я тебе по…дю, Россию, ей, б…ть, подавай. Ни еды нормальной, ни зарплаты, пиво-моча, водка-ху…ня, колбаса-шо памперс использованный, люди-говно. Завтра на коленях, б…ть к начальнику поползешь, шоб на работу взял….
Уходят. Он нервно жуя, откусывая по очереди с двух бутербродов, она- потупя глаза и краснея.
Муж соседки:
-Первый раз вижу, шоб мужик холодный борщ ополонником ел. В гробу я видел ихнюю Россию. Мы-за Украину (показывая жене кулак), поняла…..
22

Коментарі

Гість: R0mmel

130.06.14, 18:17

читав, що в Росії біженці щиро здивовані тим, що їм не дають квартири в Москві А до питання "прозріння" - розповідали мені сьогодні про одну недалеку жінку яка бігала рвала горлянку за ДНР. А потім її син поїхав з товаришем на скутері кататись, їх злапали "казачкі", дали автомати і хотіли поставити в стрій. Хлопці ентузіазму не виявили, то їм прострелили ноги і віддали матерям. Тепер та курка різко полюбила Україну

    230.06.14, 19:41Відповідь на 1 від Гість: R0mmel

    Так, дауни розуміють тільки через кулі

      330.06.14, 20:04Відповідь на 1 від Гість: R0mmel

        430.06.14, 20:26Відповідь на 1 від Гість: R0mmel

        ...жінку яка бігала рвала горлянку за ДНР. А потім ...то їм прострелили ноги і віддали матерям. Тепер та курка різко полюбила Україну Кара мусить бути незворотньою - геть за межi Украiни...Для тоi курки

          Гість: R0mmel

          530.06.14, 20:29Відповідь на 4 від Amiran

          ...жінку яка бігала рвала горлянку за ДНР. А потім ...то їм прострелили ноги і віддали матерям. Тепер та курка різко полюбила Україну Кара мусить бути незворотньою - геть за межi Украiни...Для тоi курки тоді мільона 2-3 доведеться вивезти. Мінімум.

            630.06.14, 23:58

            Сміх-сміхом, а реальність таки гірка !

              71.07.14, 08:55

                81.07.14, 19:19Відповідь на 5 від Гість: R0mmel

                Кара мусить бути незворотньою - геть за межi Украiни...Для тоi курки тоді мільона 2-3 доведеться вивезти. Мінімум.Дебiлiв нам рахувати не потрiбно, вони згодяться для Путiна (втiм, вiн iх теж не рахуе)