Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Микола молодець!

Мій сусід хотів у мене відтяпати шматок городу. Я поступіл по-закону: спочатку я ввів економічні санкції - забрав у нього лопату, а потім я провів антитеррористичну операцію - дав йому лопатою по його дурній голові. Нехай наступного разу гад думає как нарушать суверенітет і целостность мого городу. Микола.
12

Коментарі

116.04.14, 09:58

Микола таки має рацію

    216.04.14, 12:08

    Давайте Миколу до пу відправимо, - і проблеми з голови

      Гість: Luns

      316.04.14, 14:17

      Жители восточных областей просто обязаны дать по мордам всем, разинувших пасть на их землю и пытающихся представить их рабами, не имеющих права голоса.

        416.04.14, 20:15Відповідь на 3 від Гість: Luns

        Жители восточных областей просто обязаны дать по мордам всем, разинувших пасть на их землю и пытающихся представить их рабами, не имеющих права голоса.Ага, там "бариня лягли і просять". Вони ж не розуміють, що це тут вони такі розумецькі і гавкають на мітингах, а при рашці гавкать не будуть. Там швидко гавкало замажуть!

          Гість: Kongresmen

          516.04.14, 20:38Відповідь на 4 від ЛанаСкала

          І такзамажуть що аж задниця злипнеться!!!

            616.04.14, 20:48Відповідь на 5 від Гість: Kongresmen

            І такзамажуть що аж задниця злипнеться!!!Більшість там це розуміють, а купка наволочі, яку ще зразу треба було б придушити, то не весь Схід.

              Гість: Luns

              717.04.14, 13:56Відповідь на 4 від ЛанаСкала

              Гавкают на майданах, а на востоке просто хотят отгородиться от этой дикости.