хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Асавелюк біля готелю "Дніпро" (відео)

Так ЩО, Янукович таки не тікав?? а люди самі себе вбивали??




10

Коментарі

11.04.14, 02:08

як не прикро,але я його знаю.....Він колись й мене охороняв,постарів.....

    21.04.14, 02:12Відповідь на 1 від БілаКоролева

    охороняв - це ЯК?..

      31.04.14, 02:26Відповідь на 2 від LeoLine

      охороняв - це ЯК?..Довга історія,вони були по роботі в м.Мукачеві десь років з 8-10 назад.У нас в районі циганського табору заворуха була тоді...короче не по інету.Він і його бійці нормальне враження склали,мені навіть майор ремня шкіряного на пам"ять залишив.В страху ми тоді були від того що у нас творилося, він та його бійці з собаками нас охороняли.Я зразу не впізнала.......
      В мене таке відчуття,що тут одні профессіонали "наказують" інших...Щось на шквалт дуелі......Подивимося чим на цей раз закінчиться.

        41.04.14, 02:34Відповідь на 3 від БілаКоролева

        про таке потрібно писати мемуари

          51.04.14, 14:29Відповідь на 4 від LeoLine

          про таке потрібно писати мемуариВже кіно давно знімають...
          То що, полковник Асавелюк бувший майор ще на коні...?
          Накопав він тоді до хрена,але не зовсім....Не дали,а може продався...?
          Ну,побачимо чи на довго його вистачить.

            63.04.14, 16:23Відповідь на 5 від БілаКоролева

            подивись ось цьому у вічі.. він ?? http://blog.i.ua/community/662/1394750/

              73.04.14, 19:06Відповідь на 6 від LeoLine

              подивись ось цьому у вічі.. він ?? http://blog.i.ua/community/662/1394750/Я вже все за нього майже все перечитала і це фото бачила.Дуже схожий.На 90% він....Він та його хлопці у нас були в відрядженні десь 8-років тому.Ми в відділку міліції познайомилися,я писала заяву як раз на одну із циганок,спіймала її на крадіжці у себе в магазині.Він дуже зацікавився,так і познамились...Хлопці в його команді були з Одеси та інших міст.Наркоту та ще щось вони шукали,здається накопали багато чого.Ми дружили,"барсиками"їх тоді називали,бо вони з собаками ходили...По крайній мірі спокійніше у нас в районі стало.В мене відчуття,що його хтось вже тоді підкупив ,а може й завербував.В нього мало бути багато чого цікавенького на наших ментів та авторитетів.Те що з Київа це точно,розповідав...Я пр

                83.04.14, 23:48Відповідь на 7 від БілаКоролева

                на самомоу цікавому місці