Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Новини Правого Сектору

Ось що робиться в армії на Сході України..............

Цитата:

Щойно телефонував товариш, що служить у частині ВВ у Харкові. Ситуація приблизно така: «ахвіцери» дуже сильно деморалізовані, часто п’ють і… готуються до реваншу. Так, саме до реваншу – «очищувати» Україну від бЕндер (в тому числі і «за допомгою» Росії). У відповідному дусі налаштовують солдатів. Сьогодні частину із них перекинули в Донецьк. Офіційно – для припинення правопорушень і охорони держустанов від завезених із Росії «сепаратистів». Неофіційно був проведений інструктаж, згідно з яким українські солдати фактично мають діяти на боці антиукраїнської наволочі. 


Щодо самих солдат, то вони розділилися приблизно порівну. Одні – за Україну, інші – за Росію (або Малоросію). Напруга значна – як то кажуть, «день без бійки вважається втраченим». 

Цікавий нюанс: цього тижня в частині були гості… російські офіцери…

Чесно кажучи, не розумію бездіяльності нової влади. Де перевірки, розслідування, кадрові зміни, арешти зрадників? Нічого не розумію…

Невже ТАК потрібно??
31

Коментарі

19.03.14, 12:59

та взагалі. бандити знов ставлять нашим ультиматуми, грозяться захоплювати...

    анонім

    29.03.14, 14:40

    А что делать? Я уверен, что делается, но это работа рутинная и людей возможно на всё не хватает...

    Если сами офицеры "деморализованы", то тут уже никто ничего не сделает...

    Ведь именно эти офицеры и должны заниматься той работой о которой Вы пишете... увы...

    Но я полагаю, что не все так печально... на самом деле просто идет процесс...

    люди самоопределяются...

      39.03.14, 16:54

      Якась маячня! Невже в Київі нічого не знають! Чує моє серце,що нову владу (після того як розберемося з москаликами) прийдеться гнати сраною мітлою!

        410.03.14, 07:46

        а це приклад того як керує толпа!