хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Загадка дня..

загадка з Мережі:

Ще в шлунку має баланду, в вже на трон садить манду.
13

Коментарі

123.02.14, 20:09

    223.02.14, 20:58

    Вам не соромно?

      323.02.14, 21:18Відповідь на 2 від ЯКриворожанка

      мені не соромно, бо ПРАВДА.. і це не я придумав цю загадку..
      соромно повинно бути тритушкам і тюльці..

        423.02.14, 21:23Відповідь на 3 від LeoLine

        В чому її провина, що вона вийшла? Їй потрібно було і далі сидіти? На посаду премєра вона не претендує. Чого ви ще хочете?

          523.02.14, 21:45Відповідь на 4 від ЯКриворожанка

          В чому її провина, що вона вийшла? Їй потрібно було і далі сидіти? На посаду премєра вона не претендує. Чого ви ще хочете?провина її й в тому, що вона під час виступу на Майдані проголосила президентську промову над тілами Героїв..
          невже Ти не бачила й не чула: спочатку вона говорила ніби хворобливим і кволим голосом, але брехливим, і коли люди з Майдану почали її засвистувати й обурюватись - вона підняла голос на народ.. а цього навіть не наважились робити ні тритушки, ні янек-овоч..
          ось тоді я зрозумів - ця танки вивела б умить на місці янека....
          біда - від сну твого.

            623.02.14, 22:21Відповідь на 5 від LeoLine

            Чи в ігнор тебе загнати?

              723.02.14, 22:23Відповідь на 5 від LeoLine

              http://blogs.lb.ua/dmitriy_litvin/256823_sporite_timoshenko_vspomnite.html

                823.02.14, 22:46Відповідь на 6 від ЯКриворожанка

                контрольний інформаційний в голову http://blog.i.ua/community/662/1362585/
                і якщо не допоможе - підеш в ігнор.

                  925.02.14, 00:12Відповідь на 5 від LeoLine

                  В чому її провина, що вона вийшла? Їй потрібно було і далі сидіти? На посаду премєра вона не претендує. Чого ви ще хочете?провина її й в тому, що вона під час виступу на Майдані проголосила президентську промову над тілами Героїв..
                  невже Ти не бачила й не чула: спочатку вона говорила ніби хворобливим і кволим голосом, але брехливим, і коли люди з Майдану почали її засвистувати й обурюватись - вона підняла голос на народ.. а цього навіть не наважились робити ні тритушки, ні янек-овоч..
                  ось тоді я зрозумів - ця танки вивела б умить на місці янека....
                  біда - від сну твого.

                    1026.02.14, 00:56